Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

кур.година 26.11.21 ФІМ

Факультет іноземних ніколи не залишається осторонь обговорення соціальних проблем. У рамках загальнодержавної стратегії “16 днів проти насильства” студенти групи АНФ-19 на солі із куратором Сорочан Л.Ф. провели захід, присвячений одному з аспектів програми - Міжнародному дню боротьби за ліквідацію насильства по відношенню до жінок.

Ця проблема є однією з найактуальніших проблем людства, адже жінки у всьому світі потерпають від домашнього насильства. Проте Україна докладає неабияких зусиль з усунення такого явища, як насилля в усіх життєвих проявах. З презентації спікерів студенти дізналися про шляхи подолання насилля, загальнодержавні стратегії “16 днів проти насильства”, кампанію ООН та програми “Вийди з кола насильства”, ініційовані задля викорінення цього ганебного явища. Також студентам були запропоновані ролики виступів публічних людей та наведені приклади їх участі в програмах підтримки постраждалим від домашнього насильства.

Загалом цей захід неабияк збагатив знання молоді з даної теми та посприяв розвитку їх самосвідомості.