Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

психол.допомога ФІМ29 квітня відбулась зустріч студентів факультету іноземних мов з практичним психологом Оксаною Анатоліївною Даценко у форматі Zoom-конференції.

Мета цієї зустрічі – надати психологічну допомогу студентами в умовах воєнного стану. 24 лютого життя всіх українців змінилося. Усі ми переживаємо стрес, і це нормальна реакція нашого організму на страшні події. Проте варто спробувати опанувати себе і повернутися до навчання, ефективної роботи, заради себе, своїх сімей та боротьби з агресором. Тому на конференції були розглянуті основні стадії стресу, які переживає людина під час критичних ситуацій (шок, адреналіновий період, фаза спустошення, «Плато»).

Також були надані практичні поради студентам, щодо подолання фази спустошення та боротьби з панічними атаками. Зокрема, Оксана Анатоліївна наголосила про необхідність повноцінного сну, дотримання розпорядку дня, виконання побутових справ задля збереження психологічної рівноваги.

Студенти мали нагоду не лише озброїтися теоретичними знаннями та практичними уміннями, а й отримати поради від професійного психолога.

19129
Травень 2024