Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

ФІМ Вивчати ін.мови ніколи не пізно

Освіта не має меж! Наразі вивчення іноземних мов набира все більшої популярності. Студенти нашого факультету із радістю сприяють цьому.

Цьогоріч студенти ФІМ беруть активну участь в організації занять для людей третього віку спільно з Територіальним центром соціального обслуговування № 1. Наші студенти проводять заняття онлайн у двох групах: для початківців та для тих, хто вже вже має певний рівень володіння мовою. Для слухачів, які раніше не вивчали англійську, було розроблено спеціальну програму.

Усі охочі люди третього віку, які відвідують заняття, тепер можуть розпочати вивчення англійської мови або є і вдосконалити свої знання. Головною метою є розвиток навичок спілкування англійською мовою.

Подробиці також можна дізнатися за покликанням.

20219