Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

ФІМ засідання дебатного клубу січень 2023

27 січня 2023 року на базі дебатного клубу “Listen Up” відбулось щорічне засідання, яке було присвячено найбільш актуальній темі сьогодення: “Maintenance of Peace is the greatest challenge facing our world today”.

Учасниками змагань стали збірні команди студентів факультету іноземних мов (1-4 курси спеціальностей АНФ та АЗЛ) та учні 10-11 класів Криворізького Ліцею №71 та Центрально-Міської Гімназії.

Гра відбувалась у форматі проведення дебатів Карла Поппера, під час якої команди показали надзвичайно гарну підготовку, обізнаність з теми та високий рівень володіння англійською мовою. А кваліфіковане журі зі складу викладачів університету та вчителів шкіл визначило лідерів гри.

Вітаємо переможців змагань та команди фіналістів! Бажаємо всім учасникам подальших академічних злетів та успіхів!