Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька, російська. Переклад.

cs11

Сьогодні, 21 вересня, у парку Героїв відбувся щорічний фестиваль Krivbass City Skills.

Наш факультет представив локацію, присвячену мистецтву перекладу з різних мов. Учасникам пропонувалося виконати кілька завдань: визначити слово, яке перекладено невірно, але здається схожим за звучанням у нашій рідній мові ("фальшивий друг перекладча"), заспівати пісень, визначити та розподілити слова за країнами походження та використання, визначити країни та їх державні мови, мати змогу перекласти мультфільми з англійської мови на українську.

cs20 cs14 cs40

cs36 cs37 cs50

За успішно виконані завдання учасники отримували "монети", які потім обмінювалися на банкноти. Також відповідно робилися записи у паспорти учасника за успішно пройдену локацію та виконані завдання, які поставлені перед перекладачем. Найактивніші учасники отримували відзнаку - сертифікат за професію "Перекладач".

cs46 cs6

Всі учасники сьогодняшного фестивалю отримали максимум задоволення.

Більше фото.