Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

ФІМ АЗЛ

Ви бажаєте вивчати англійську мову? Тоді Вам точно треба звернутися до нас!
Найпопулярніша мова світу з її давньою історією сформувала націю з глибинною культурою та унікальними традиціями, про яку так влучно сказав німецький письменник Новаліс: «Не тільки Англія, але й кожен англієць – острів». Ці люди-острови є носіями безцінного життєвого досвіду, який збагатить Ваш духовно-інтелектуальний світ, додасть безліч нових смислових відтінків.

На спеціальності Середня освіта (Англійська мова і література) Вас не тільки навчать мовам, але й сформують компетентності щодо викладання мов іншим людям, адже багато бажаючих мріють вільно володіти англійською. Їх прагнення зрозумілі: посилюються міграційні процеси, зростає мобільність ринку, розширюється міжкультурний обмін.
Можливо, Ви ще не здогадуєтеся про ті відчуття радісних емоцій, які на Вас чекають після прочитання художніх творів, перегляду англійських та американських фільмів мовою оригіналу. Упродовж усього навчання, окрім іноземних мов, Вам буде запропоновано цикл лекцій із зарубіжної літератури – від античності до ХХІ століття. Такий інтегрований процес навчання не залишить Вас байдужими до отримання знань та власного розвитку.
Чим краще Ви будете знати мови, тим ширше буде Вас життєвий простір, Ви вільно зможете подорожувати по світу, не відчуваючи мовного бар’єру, а це уможливлює необмежений доступ до інформації.
Фінансово приваблива вакансія щільно пов’язана з якісним володінням англійською мовою, що впливає на Ваше кар’єрне зростання та високий рівень оплати праці.
Сподіваємось, що Ви звернули увагу на наші аргументи стосовно необхідності вивчення англійської. Чекаємо на Вас! Бажаємо успіху!

19677