Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

phoca thumb l 20200130 111702

Вітаємо!

Команду викладачів та співробітників факультету мистецтв

із зайнятим ІІ місцем

у Спартакіаді «Бадьорість і здоров’я»

Криворізького державного педагогічного університету!

І цього року за результатами загальноуніверситетських змагань факультет мистецтв отримав призове, почесне ІІ місце.

phoca thumb l 20200130 115029phoca thumb l 20200130 123024phoca thumb l 20200130 115003

Результати перемог:

Настільний теніс: І місце (Томашевський В.В., Фурман О.І., Білоненко О.Г.);

Футзал: ІІІ місце (Томашевський В.В., Пікущий О.І., Фурман О.І., Ходак О.М., Корольков Є.С.);

Шашки: ІІ місце (Томашевський В.В., Труфкін А.Д., Білоненко О.Г.);

Бадмінтон: ІІ місце (Томашевський В.В., Фурман О.І.);

Волейбол: ІІ місце (Томашевський В.В., Фурман О.І., Пікущий О.І., Ємельова А.П., Сосновська А.А.);

Шахи: І місце (Пильник Р.О., Сатибалов А.І., Білоненко Г.О.).

У змаганнях на особисту першість серед чоловіків і жінок за нормативами наші перемоги: І місце – Надія Яшина; ІІІ місце – Олександр Ходак, Тетяна Старкіна.

Пишаємося, бажаємо творчого натхнення і нових спортивних перемог!

по деканату факультету мистецтв від 30 січня 2020 р.

За активну й відповідальну участь у Спартакіаді “Бадьорість і здоров’я” Криворізького державного педагогічного університету оголосити подяку:

Томашевському В.В. — капітану команди, зав. кафедри ДПМ та дизайну;

Білоненку Г.О. - ст. викладачу кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки;

Ємельовій Г.П. - ст. викладачу кафедри ДПМ та дизайну;

Богяну К. - аспірантці кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування;

Королькову Є.С. - викладачу кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки;

Пікущому О.І. - викладачу кафедри ДПМ та дизайну;

Пильнику Р.О. - доценту кафедри образотворчого мистецтва;

Сатибалову А.І. - натурнику кафедри образотворчого мистецтва;

Сосновській А.А. - викладачу кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки;

Старкіній Т.В. - концертмейстеру кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки;

Труфкіну А.Д. - ст. викладачу кафедри образотворчого мистецтва;

Фурману О.І. - ст. викладачу кафедри образотворчого мистецтва;

Ходаку О.М. - концертмейстеру кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки.

Яшиній Н.А. - інспектору музично-хореографічного відділення факультету мистецтв.

Декан                                                                                        Шрамко О.І.

Заст. декана                                                                               Ейвас Л.Ф.