Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

0заставка

Учасники номінації «Інструментальний жанр (фортепіано)» з кожним роком демонструють зростання виконавського і професійного рівня, художньої майстерності та яскравості власних інтерпретацій музичних творів. Рівень конкурсу з кожним роком зростає, ще більше талановитих і обдарованих музикантів мають змогу продемонструвати власні вміння та віртуозну гру на розсуд професійного журі. У цей не простий час конкурс дав змогу ще більше об’єднатись за допомогою благодійної сили музичного мистецтва. Про це свідчить широка географія конкурсантів вищих учбових закладів, музичних коледжів, мистецьких шкіл естетичного виховання з Польщі, Києва, Чернігова, Чернівців, Одеси, Сум, Вінниці, Кропивницького, Харкова, Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Нітишина, Костополя, Черкас, Дрогобича та інших.

0001Зеленяк Тимур 0Враховуючи військовий стан в країні, ми знаємо, що багато учасників були вимушені покинути країну, але не припинили свого спілкування з мистецтвом та знайшли можливість прийняти участь навіть з-за кордону. Загалом в п’яти вікових категоріях прийняли участь більше ніж шістдесят талановитих конкурсантів-піаністів. Усі виконавці продемонстрували високий рівень професійної майстерності, тому ми б хотіли виділити найяскравіші виступи таких конкурсантів:

Гран-прі отримав Зеленяк Тимур (на фото зліва), Криворізький обласний фаховий музичний коледж, керівник Тряскова Л.О. Особливе враження мав неперевершений виступ піаніста Левандовського Михайло КЗ "Харківський музичний фаховий коледж ім. Б. М. Лятошинського" (на фото справа).

І категорія – Огілько Аліса, Черкаська дитяча школа мистецтв № 2 викл. Кужман Т. О.; Міняйло Дар’я, КЗСМО "Музична школа 4" КМР викл. Чеботаренко О.В.; Кравчук Марія, КЗСМО «Музична школа №4» КМР викл. Петрик Л. В.

ІІ категорія – Кадурін Кирило, Сумський фаховий коледж мистецтва і культури ім. Д Бортнянського викл. Шамеліна Т. Г.; Хрипко Єлизавета, КЗСМО «Музична школа №3» КМР викл. Єрьоміна Т. І.

ІІІ категорія – Іванченко Діана, Вінницький державний педагогічний  університет ім. М. Коцюбинського викл. Мозгальова Н. Г.; Морозова Анна, Криворізький державний педагогічний університет викл. Шрамко О. І.

IV категорія – Левандовська Яна, ХНУМ ім. І.П.Котляревського, викл. Руденко Н. І.; Нікітіна Ольга, Криворізький державний педагогічний університет, викл. Чеботаренко О. В.

V категорія – Домпре Юлія, Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського викл. Мозгальова Н. Г

Ми впевнені, що досвід та отримані результати конкурсу стануть ще більшим поштовхом для подальшого культурного та виконавського самовдосконалення учасників, а продемонстрований рівень духовності та майстерності є міцним ґрунтом в формуванні щасливого та квітучого майбутнього нашої країни.

00Огілько 000Міняйло 0000Кравчук

На фото: Огілько Аліса, Міняйло Дар’я, Кравчук Марія.

000000Хрипко 0000000Іванченко 00000000Морозова

На фото: Хрипко Єлизавета, Іванченко Діана, Морозова Анна

000000000Нікітіна 000000000Домпре 000000000Левандовська

На фото: Нікітіна Ольга, Домпре ЮліяЛевандовська Яна, Кадурін Кирило.

Автор статті Богдан Андрейчик

00000Кадурін

Відео виконання Левандовського Михайла (подивитись)

19535