Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

25550074 530467883983372 6721978097844822415 n

В цьому році виповнилося 35 років з того часу, як хорова капела Криворізького Державного педагогічного інституту під керівництвом доцента Олександра Анатолійовича Балабана в 1982 році першою серед творчих колективів ВУЗу була відзначена званням «Народний самодіяльний колектив». І, мабуть, невипадково для хору час концерту-звіту – 21 грудня – збігся із річницею втрати неординарної і талановитої людини, хорове мистецтво для якої було сенсом і розрадою життя.

Сьогодні Народний камерний хор «Крещендо» підкорює своїм професійним і самобутнім співом шанувальників не тільки України, але й інших країн під керівництвом старшого викладача кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Сергєєвої Вікторії Михайлівни, концертмейстер Олена Волкова.

З кожним роком склад камерного хору оновлюється молодими та талановитими студентами, але в нім також присутні викладачі та колишні випускники факультету, які допомагають і сприяють постійному якісному зростанню творчих здобутків колективу.

25498115 530467887316705 3173480355365951495 n

Хор є Лауреатом багатьох Регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів, учасником міських культурно-мистецьких та творчих заходів.

У 2014 році хор «Крещендо» став Лауреатом Першої премії ХХХІІІ Міжнародного фестивалю духовної музики, який проходив у Польщі.

У 2015 році хор став Лауреатом Другої премії ІІІ Міжнародного хорового фестивалю-конкурсу імені Гаврила Музическу у Румунії.

А вже у 2016 році хор став Лауреатом Гран-прі Міжнародного хорового фестивалю-конкурсу імені Гаврила Музическу.

В червні 2016 року хором «Крещендо» здійснено звукозапис Гімну України. Камерний хор Криворізького державного педагогічного університету виконав твори: українську народну пісню в обробці Миколи Леонтовича «Щедрик»,  твір Лесі Дичко «Лісові далі», Антона Брукнера «Ave Maria» та російську народну пісню Сергія Рахманінова «Белилицы, румяницы».