Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

viber 12

Вітаємо!

Солістів Народної студії української пісні «Оберіг» –

переможців VI Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтва та творчості «Музика кохання»!

vibe 007viber 5

Гран-Прі – ансамбль «Арт-тріо» Народної студії української пісні «Оберіг» у складі: Зарванська Марина, Сторчеус Катерина, Чехла Олександра (інструментальна група – Ладуба О.В., Смаль В., Совенко Є.)

I місцеДинник Дмитро в номінації «Академічний вокал»;

I місцеЄфременко Марина в номінації «Естрадний вокал»;

I місцеМиршавка Ірина в номінації «Естрадний вокал»;

III місцеСмаль Володимир в номінації «Академічний вокал».

Керівник – доц.. Косяк Людмила Іванівна

Концертмейстер – Ладуба Оксана Вікторівна

viber 005viber 2

VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва та творчості «Музика кохання» пройшов 16-18 лютого 2018 року у м. Дніпро під егідою Міжнародного центру розвитку творчості і талантів «Зірки XXI століття, Дніпропетровської обласної асоціації баяністів, акордеоністів і вокалістів Дніпропетровського відділення композиторів Всеукраїнської національної музичної спілки України, Дніпропетровського округу національної хореографічної спілки України.

Склад журі:

Викладач кафедри академічного вокалу Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки, солістка Дніпропетровського Академічного театру опери та балету Олена  Самойлова.

Провідна солістка Дніпропетровської філармонії ім. Л.Когана та Будинку органної та камерної музики, Лауреат Міжнародних фестивалів у Туреччині, Польщі, Франції та Чехії Зінаїда  Чепа.

Популярний виконавець, представник українського шоу-бізнесу, учасник телешоу «Х-фактор», актор телесеріалу «Київ вдень і вночі» м. Київ Артур  Логай

viber 006viber 004

viber 7viber 10