Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

viber image43дирлом

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Народний камерний хор «Crescendo» Криворізького державного педагогічного університету під керівництвом Вікторії Сергєєвої (конц. Олена Волкова) став Лауреатом II ступеня Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорового мистецтва імені Володимира Пекара, який проходив з 4-го по 6 травня у м. Рівне.

Nf1eS6KWeEauuJ0MbrLKE

4 травня в органному залі Рівненської обласної філармонії відбулось урочисте відкриття фестивалю-конкурсу з музичними вітаннями від кращих хорових колективів міста.

5 травня в залі Рівненського музичного училища Рівненського національного гуманітарного університету проходили конкурсні прослуховування.

bzrUdryBOg8IhSejRicxPw

Склад журі був вельми поважним:

111журі

Інтрига щодо переможців конкурсу зберігалась до Гала-концерту, який відбувся 6 травня в органному залі Рівненської обласної філармонії.

Народний камерний хор «Crescendo» у соціальних мережах висловив щиру вдячність організаторам Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорового мистецтва ім. Володимира Пекара, членам журі конкурсу, керівництву Криворізького педагогічного університету за надану чудову нагоду спілкування з високим мистецтвом хорового співу. І, безумовно, безмежну вдячність і любов керівнику Вікторії Сергєєвій – амфорі, наповненій музикою, любов’ю і мудрістю.

31542847 463894577377733 6057140082027003904 n

23квыти

БАЖАЄМО НАРОДНОМУ КАМЕРНОМУ ХОРУ «CRESCENDO» ТА ЇХ КЕРІВНИКАМ ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!