Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

Підготовка до урочистого заходу, присвяченого Дню працівників освіти, для керівників творчих колективів, студентів і викладачів музично-хореографічного відділення розпочалась разом з початком нового навчального року.

Концерт вирішили створити яскравий, насичений і веселий. Таким він в кінцевому результаті і получився.

Номери концерту створили справжню атмосферу свята. Слухачі високо оцінили їх педагогічну тематичність (танець «Вчителька» від студентів 3 курсу І. Ігнатюка та Ю. Медведєвої, вокальний дует «Soul`s voice» Ю. Серентюк, А. Барасій «Вчителю» Е.Кокарєвої), танець Фрейлекс у постановці О. Брисіна), ліричність і теплоту («Нащо мені чорні брови» від Є. Ставнюк і Н.Овчаренко, «Діду мій, дударику» у виконанні хору В. Сергєєвої), урочистість і пристрасть («Болеро» у вик. оркестру народних інструментів Г. Білоненка, «Іспанське болеро» З. Дубового, «Танго» А. Кульпікіної, «Neapolitan song Funiculi – Funicula» з соло Д. Динника і супроводом О.Волкової), душевність («Соколята» у вик. І. Коровка), сучасність і неповторність (композиція «Легко вдихни» від «Модерну» М.Вікторової) та музичний гумор і драйв (інструментальний дует Г. Білоненко - Є. Корольков  «Ялиноньки мої сосенки», хореографічний дует «Леля» Ю. Грежинець, «Жарт-сувенір» інструментального ансамблю «Sound Mezzo» В.Міщанчук і конц. О.Мазіної, «Ми українці» М. Єфременко і Л.Косяк та хореографії у пост. Т. Брисіної).

Справжній мистецький фурор подарувала Д. Цемах зі своїм театром сучасної хореографії «Версаль», які підготували шалену за енергетикою і глибоку за змістом хореографічну композицію з барабанами «Гала». Завершальним акордом став виступ народної студії народної пісні «Оберіг» під кер. Л.Косяк з піснею «Мости над Дніпром», який поставив фінальну крапку в цьому святковому дійстві.

Деканат музично-хореографічного відділення висловлює щиру вдячність всім керівникам творчих колективів, учасникам-студентам концерту, викладачам і концертмейстерам, причетним до заходу і бажає подальших творчих злетів!

Особливі слова подяки висловлюємо деканам факультету української філології Любові Миколаївна Семененко, декану факультету дошкільної та технологічної освіти Олександру Івановичу Кучмі за чемних, вихованих і сумлінних студентів, які надали суттєву допомогу в проведенні концертної програми – Владислав Ковтуненко, Максим Страту, Юрій Литвиненко, Іван Пронін. Дякуємо хлопцям!  Супер!