Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

марафон

Відео-робота "Я ВІРЮ! ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ!" яяяяяяяяяяяя

Вікторія Євтушенко, студентка 2 курсу: "Сьогодні я хочу поділитися з вами власним віршем. У нього я вклала свою душу та почуття. Колись, із цього вірша народиться моя власна пісня. А зараз, мені хочеться щоб нас почув весь світ. Я хочу, щоб кожен українець почув два слова: "Ми перемогли!". Хочу, щоб всі повернулися додому... Щоб зруйновані міста знов засяяли життям. Я мрію, щоб замість сирен була музика. Влітку я хочу повернутися до свого рідного Лазурного, що на Херсонщині...до НАШОГО Чорного моря. Щоб змучений Маріуполь знов відкрив курортний сезон та ожив. Я мрію, щоб кожен солдат повернувся до своєї сім'ї. Щоб у кожної дитини були тато та мама. Я хочу, щоб більше ніколи ми не знали що таке ворожа ракета, "град" та сирена. Я мрію, щоб діти ніколи не помирали. Я ненавиджу кожного російського солдата, що ступив на НАШУ святу землю. Та я щиро вірю, що досить скоро, наші мужні воїни повернуться додому з перемогою! Я знаю, що в нас все буде добре і кожен українець знов стане щасливим. Я ВІРЮ!" Монтаж відео - Вікторія Євтушенко.

яяяяяяяя

19463