Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

129з36559пб

Студенти групи МХКм-15 на кураторській годині 17 лютого 2020 року до 230-ї  річниці від дня народження П.П. Гулака-Артемовського у форматі «Музичної вітальні» провели міні-концерт (куратор Корольков Є. С., староста Єфременко Марина).

Виховна година розпочалася за традицією вчасно, і хоча не всі студенти були в змозі бути присутніми на заході – зацікавлені й готувалися до нього усі, навіть відсутні. Захід проводився в вигляді міні-концерту. Присутні студенти виконували інструментальні й вокальні твори та проводили паралелі між видами мистецтва, порівнювали їх, виділяли спільні драматургійні риси в поетиці  П. Гулака‑Артемовського та виконуваних музичних творах.

888ль7943бь

Мета проведення цієї виховної години – використовуючи скарби українського фольклору, його гумор, художні засоби – тісніше ознайомитися з художнім надбанням українських митців, черпати з їхніх творів культурні традиції нашого народу та мати повагу до них у житті.