Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

Без порушення традицій і з 200 відсотковим дотриманням карантинних вимог – онлайн – на музично-хореографічному відділенні факультету мистецтв відбувся святковий захід, присвячений Міжнародному дню студента. Захід підготували студенти 4 і 1 курсів спеціальностей «Музична культура» і «Хореографія» разом зі своїми кураторами Черніж О.М. та Мазіною О.І. Артистичними і мобільними були ведучі – Анна Морозова, Карина Ситніченко, Руслана Туменко, Дарія Пасевич, Марина Куц. Сценарій підготувала староста МХК-17 Олександра Змієвська, технічним оператором виступила Анастасія Польова. Всі студенти «першачки» і «бакалаври» долучились до створення відео і он-лайн-концерту.

Прем’єра дистанційного заходу пройшла успішно: чисельна кількість студентів, викладачів, цікаві відео зі студентського життя в сучасних умовах, творчі мистецькі номери першокурсників (поетичні, танцювальні, акробатичні, вокальні). Про свої таланти і майстерність «розповіли» Соколенко О., Євтушенко В., Євтушенко А., Довгаль С., Пасевич Д., Божко О., Попович Н.

Студенти групи МХК-17 прийняли до мистецької родини першокурсників, розкрили їм деякі секрети навчання, перевірили першокурсників на знання про університет та креативність мислення.

Навіть отримали відгуки студентів і викладачів. Ірина Яблуновська «Всі номери, які підготували студенти 1 і 4 курсів, були захоплюючими і цікавими. Ми познайомились з новими талантами нашого факультету і щиро бажаємо їм подальшого підкорення творчих Олімпів. Креативні, душевні і творчі вогники! Ласкаво просимо до мистецької родини!

Поетичний і душевний відгук від викладача Пономаренко Тетяни Валентинівни:

День першокурсника підготували " НА УРА"!

Задіяна була уся студентська " дітвора"!

Бажаю я усім студентам творчого горіння!

Усім викладачам -- наснаги та терпіння!

А взагалі -- хай щастя буде ваше!

В цей "карантинний" час -- не можна нам інакше!

Травень 2024