30 листопада 2020 року на музично-хореографічному відділенні факультету мистецтв о 12-30 пройшли кураторські години на різні теми сьогодення.
Група МХК-17 підготувала повідомлення про торгівлю людьми як одну з форм насилля та змістовну і захоплюючу гру по проблемі рабства в Україні та світі, яку підготувала А.Морозова «Міф чи Правда» (на перевірку знань, як уберегти себе від ситуації торгівлі людьми).
Також було «переключення» на острівок гумору до 130-річча українського письменника Остапа Вишні: повідомлення та показ відеоматеріалу.
Студенти групи ХХК–18 факультету мистецтв обговорювали важливу тему «День гідності та свободи». Студенти проявили неабиякий інтерес та підготували цікавий матеріал (В.Герасименко, Ю.Божок). День гідності та свободи - це досить "молоде" свято, яке було започатковано у 2014 році указом Петра Порошенка 21 листопада кожного року. Встановлене воно на честь Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Україна - територія гідності і свободи. Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування для нашої країни, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність.
Студентська група ХХК-17 вшановувала пам’ять тих, хто безневинно загинув
під час найбільшої історичної катастрофи нашої країни – голодомору 32-33 років минулого століття. Р.Туменко, І.Лютікова: «День па́м'яті жертв голодомо́рів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. І пов’язана з цим загальнонаціонально-міжнародна акція «Запали свічку», яка відбувається щорічно у День пам'яті жертв Голодомору. Запроваджений згідно з указом Президента України Леоніда Кучми у 1998 році як «День пам'яті жертв голодоморів». Традиційно о 16.00 пам'ять загиблих під час геноциду українського народу вшановують хвилиною мовчання та встановлюють запалену свічку на підвіконня як в Україні, так і в багатьох країнах світу. У багатьох містах та населених пунктах на головних майданах у цей час теж запалюють свічки. Ввести традицію запалювати свічку запропонував американський та український історик, дослідник Голодомору в Україні Джеймс Мейс у 2003-му році».
Студенти групи МХК-16 провели інтерактивну гру на тему: "Гармонійний розвиток учнів засобами мистецтва". А в групі МХК-18 згадали видатного польського композитора К.Пендерецького та етапи його творчості.