Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

16 березня відбулося вручення дипломів магістрам музично-хореографічного відділення факультету мистецтв – гордості нашого відділення

iU0kryYyIKc

З цією подією випускників урочисто привітали декани всіх факультетів університету.

Церемонію вручення провів ректор університету проф. Я.В.Шрамко.Дипломи магістрів отримали:Сазонова Марина Юріївна, Дамшук Олена Вячеславівна, Сюткін Тимур Володимирович,Кужільна Мирослава, Коломоєць Дарія Володимирівна.

Перші 100 випускників магістратури різних спеціальностей стали учасниками історичного вручення. Саме цього дня вперше вручено дипломи відновленого Криворізького державного педагогічного університету. І вперше це вручення проходить для магістрів, які навчалися три семестри.

Сазонова МАРИНА ЮРІЇВНА МХКс-2011 - учасниця Народного камерного хору «Сrescendo», Народної студії академічного вокалу, Олімпіад-конкурсів з вокалу, хорового диригування;

Дамшук Олена В`ячеславівна МХКм-11– учасниця Народного камерного хору «Сrescendo», Олімпіад-конкурсів виконавців на музичних інструментах;

aiwD5evmnoo

КУЖІЛЬНА Мирослава                  МХКм-11 - Лауреат Міжнародного конкурсу, учасниця Народної студії української пісні «Оберіг», учасниця Народного камерного хору «Сrescendo», Олімпіад-/конкурсів з вокалу, хорового диригування;

8pVGzsqfkbc

СЮТКІН Тимур Володимирович МХКс-2011 – Лауреат Міжнародного конкурсу, учасник Народного українського оркестру народних інструментів, Народного камерного хору «Сrescendo», Олімпіад-конкурсів виконавців на музичних інструментах;

Коломоєць Дар`я Володимирівна МХКм-11- учасниця Народного камерного хору «Сrescendo», Олімпіад-конкурсів виконавців на музичних інструментах.

3JDA5xjN13I

Шановні наші магістранти! Університет і факультет мистецтв дав Вам найголовніше у житті – освіту, знання, професію. Ми сподіваємося, що Ви гордо понесете звання випускника Криворізького державного педагогічного університету і університет завжди буде пишатися Вами. Ми вітаємо Вас! Не забувайте рідні стіни Альма-матер! Ви – талановита професійна молодь нашого міста! Ви – майбутнє нашої країни!