Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

изображение viber 2021 10 07 11 32 12 911ХХК 19

4.10.2021 о 12.30 під час проведення кураторської години, яка проходила на платформі ZOOM, куратор академічної групи ХХК-19 Сосновська Анастасія Андріївна (староста Заброда М.), староста групи ХХК-18 Герасименко Вікторія (куратор Грежинець Ю.В.) провели відповідно зі своїми студентами вступний інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності для здобувачів вищої освіти КДПУ.

Під час інструктажу було розглянуто такі питання:

1. Загальні відомості про КДПУ, його структуру. Види та джерела небезпеки в навчальних приміщеннях, на спортивних майданчиках, науково-дослідних ділянках. Більшу частину уваги приділили техніці безпеки у хореографічних залах та під час роботи зі спеціалізованим обладнанням.
  2. Загальні правила поведінки під час освітнього процесу. Обставини та причини найбільш характерних нещасних випадків, що сталися в закладах освіти, та особливо у класах хореографії.
  3. Вимоги пожежної безпеки в КДПУ. Ознайомлення з правилами пожежної безпеки для закладів освіти та установ системи освіти України.
  4. Радіаційна безпека, дії в разі надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру.
  5. Цивільний захист, техногенна безпека природного і техногенного характеру.
  6. Безпека дорожнього руху. Поведінка на вулиці, ознайомлення з правилами дорожнього руху.
  7. Побутовий травматизм, попередження та дії в разі нещасних випадків у побуті.
  8. Домедична допомого в разі нещасних випадків, надзвичайних подій тощо. Обговорення найчастіших нещасних випадків під час занять з хореографії та причин їх виникнення.

Також було приділено увагу правилам організації освітнього процесу у КДПУ, а саме було розглянуто такі пункти:

1. Статут Криворізького державного педагогічного університету.
  2. Положення про порядок переведення, відрахування, поновлення, переривання навчання студентів у КДПУ.
  3. Правила призначення академічних стипендій у КДПУ.
  4. Положення про запобігання та виявлення академічного плагіату в роботах здобувачів вищої освіти КДПУ.
  5. Положення про систему оцінювання навчальних досягнень студентів у КДПУ.
  6. Положення про загальні засади організації самостійної роботи студентів у КДПУ.

Студенти приймали активну участь в обговоренні даних питань та виділили для себе декілька важливих питань щодо організації освітнього процесу.

Травень 2024