Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

ххк

19.09.2022 відбулась перша кураторська година для студентів групи ХХК-22 (куратор Андрейчик Б.О., староста Марчук Діана) у стінах музично-хореографічного відділення, де пройшло знайомство з куратором, були вирішені нагальні питання та студенти змогли краще познайомитись один з одним, розповісти про себе, свої вподобання та інтереси.

Під час зустрічі першокурсники ознайомились з положенням про ЗВО, правилами внутрішнього розпорядку університету, освітніми програмами  та обрали студентський актив. Куратор висвітлив особливості навчально-виховного процесу та своєрідність дистанційного навчання мистецьких дисциплін. Також для студентів була проведена ознайомча екскурсію університетом, а саме  корпусами факультету мистецтв, де в майбутньому  будуть проходити офлайн заняття, та знайомство з структурними підрозділами університету (кафедри, секретар, деканат тощо). Екскурсія була цікава та справила добре враження на студентів і викликала в них ще більшу жагу до знань.

Ми вітаємо наших першокурсників та бажаємо їм цікавого, творчого студентського життя і успіхів в навчанні.

20138