Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

В  2017 році Японія і Україна відмічають 25 річницю встановлення дипломатичних відносин.

З цієї нагоди студенти групи МХК-15 підготували і провели 16 жовтня о 13-40 (ауд. №4) тематичну годину «Мистецтво Японії: традиції і сучасність» (відп. Лященко І.С.): Єфременко М. «Відомості про Японію: географія, історія, особливості, суспільство, культура життя», Добриднік К. «Японська музика», Чехла О. «Архітектура Японії», Медведєва С. «Японська література». Матеріал було представлено у вигляді слайдів, відео презентації, аудіо-фрагментів. На захід були запрошені студенти 1 курсу.

0001 гол0002 гол

Року Японії в Україні був присвячений широкомасштабний та яскравий захід-зустріч «Подорож країнами Сходу» (16.10.17, ауд.№5-6, 13-40) під керівництвом доц. Власенко І.М. та магістра Загорської Ольги, яка продемонструвала високий рівень організаторських і професійних здібностей. Подорож відбулась в двох частинах: «Мистецтво Японії», підготовлену студентами групи МХК-17-маг. та «Мистецькі традиції Туркменістану» із запрошенням студентів з сонячного Туркменістану.

В першій подорожі до Японії студентами групи МХК-17-м (Гарцуєвою К., Хорольською Н., Зарванською М., Семенішиною М., Дидик Д., Кузьменко А., Багяну К., Костюкевич Є.) були висвітлені питання релігійних уявлень японців та їх вплив на мистецтво, японського живопису та поезії, японських садів, японських театрів «Но» та «Кабукі» із застосуванням візуальної наочності, аудіо-відео-презентацій.

KhNDijj8ftQmfNCy7QQfA4

Другій частині подорожі до Туркменістану був притаманний характер доповіді-зустрічі з костюмованими, концертними та кулінарними елементами. На зустріч запрошені були викладачі кафедр (зав. кафедри Міщанчук В.М., доц. Овчаренко Н.А., доц.. Чеботаренко О.В., куратор 4 курсу доц. Ракітянська Л.М. зі студентами МХК-14, заст. декана з виховної роботи Ярошенко О.М.).

Магістр Загорська Ольга ознайомила присутніх з історією, особливостями народних традицій, культурою життя суспільства Туркменістану. Гості зі Сходу продемонстрували запальні танцювальні, гарні співочі здібності ‑ всі разом виконали Гімн Туркменістану. Зустріч завершилася товариським спілкуванням з куштуванням особливого плову, різних смаколиків та духмяного чаю.

гол 213215 гол танець

214 всі флаг217 ОЛЯ МАЛЬЧ218 гімн