Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

30 жовтня о 12-00 годині в концертній залі музично-хореографічного відділення відбулась посвята першокурсників в студенти під девізом «Прівєт, музпєд» у форматі «Студентської осені 2017»

всі гол 345гол тріо 456

Організували захід (сценарій, програма виступів, оформлення зали) студенти курсу МХК-14 та магістр другого року навчання Бредун Н. за участі студентів 1 курсу та під керівництвом кураторів 1-х курсів Ляшенко Ірини Сергіївни, Огірчак Лесі Костянтинівни. На початку студентів першокурсників привітала декан факультету Шрамко О.І. та куратори першокурсників.

гол шр 34курато 887

Ведучі ­ Бредун Наталя та Білик Марина відразу задали святковий тон заходу, нагадали про вступні іспити, студенти обіграли сценічно.

Посвяту провів один з найбільш харизматичних і обдарованих студентів Дмитро Динник в образі Короля Мистецтва. Теплими оплесками зустріли хореографів 4 курсу з тонким театральним гумором - оригінальним Привітальним танцем. Музиканти вдало пов’язали з гумором і майбутньою професією всі номери: дісталось тут і холодним приміщенням, і гуртожитку, і приймальній комісії разом з абітурієнтами.

света 556прпивіт 789посв 456

Порадували своїм виступом і студенти 1-х курсів музики та хореографії. Навіть залучили творчий колектив Дабл-бабл, з яким не обірвався зв’язок у Журавель Любові. Вкотре здивувала – цього разу пластикою - талановита Компанієць Світлана. Зоставив надію на майбутнє акустичний номер інструментального тріо у складі Чурбанової Альбіни, Змієвської Олександри та Букрєєва Івана.

Як завжди отримали черговий феєрверк оплесків наше тріо «Намисто» у складі Бредун Н., Єфременко М.

Дякуємо всім, хто долучився до яскравого заходу, а також операторам Єлізарову Сергію, Фарківець Таїсії.

запрош 5556дима посв 443дует 678

вед 35