Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

Конкурс «Студент року-2017». Факультет мистецтв представляв студент 2 курсу групи ХХК-15 музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Ігнатюк Ілля із згуртованою командою студентів 2 курсу ХХК-15, головного сценариста Медведєвої Ю. та допомогою студентів МХК-17-16, студентами 3 курсу Єфременко М., Білик М., Букрєєв І., Удовіченко Д., які яскраво представили майбутніх вчителів мистецтва на конкурсі «Студент року 2017» на тему «Еволюція», зупинивши вибір на 80-х роках радянського періоду. Номери були яскраві, змістовні, масові, насичені ентузіазмом студентів і бажанням перемогти. Лейтмотивом «Візитки» і «Домашнього завдання» нашого учасника стала тема закоханості. До творчого пориву студентів долучилась навіть викладач хореографії Огірчак Л.К.

Учасники конкурсу отримали і подарували студентам і викладачам, які їх дружньо підтримували, величезний заряд позитиву, драйву, ліричної нотки спогадів і сподівань, а Ілля отримав диплом за участь, а також цінні подарунки від цьогорічних спонсорів – креативної ресторації «Терновник» та барбершопу «Mane's club».

Конкурс музично оформили у стилі молодіжного драйву Народна студія української пісні «Оберіг» піснею­ "Мости" у виконанні Зарванської М., супровід Сторчеус К., бітбоксера Динника Д., «Розпрягайте, хлопці, коней» у виконанні Момота М., Удовіченко Д., Динника Д., інструментальне соло на саксофоні Удовіченка Д., вокальне - солістки народної студії «Модерн» Білик М.

афышка

Інтернет-конкурс «Фото з преподом» підкорила студентка групи МХК-15, в.о. голови студентської ради факультету мистецтв Єфременко Марина, виборовши 1 місце.

На конкурс "Selfie з прЄподом" зареєструвалася неочікувана кількість учасників. Журі було дійсно важко визначити переможця. В трійку кращих робіт ввійшли фото Качанова Ярослава, Волознєва Анатолія та Єфременко Марини. Але монопод від студради в цьому році отримала знову дівчина! Вітаємо, Марино.

фото препод

фото з преподомphoca thumb l dsc 0664