Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

пр 44434

11 грудня о 13-40 на кураторській годині в групі МХК-15 (3 курсу музично-хореографічного відділення) відбулась бесіда на морально-правову тематику «Ступінь свободи і міра відповідальності» до Міжнародного дня захисту прав людини.

В ході бесіди в колективному обговоренні доповіді Кучер Наталії було з’ясовано поняття свободи як філософської категорії, що визначає сутність людини; як феномену людського життя - зроблено акцент на свободі людини у виборі цілей і шляхів їх досягнення. Студенти ознайомились із Загальною Декларацією прав людини та надано роз'яснення законодавства України щодо юридичної відповідальності молоді.

пр 334пр 1122

В ході бесіди студентами групи під керівництвом куратора викладача Королькова Є.С. зроблено висновок, що головне в житті людини – це правильно зроблений вибір, в якому свобода і відповідальність існують як нероздільні поняття.

Матеріал підготувала О.Ярошенко