Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

67к98ра90542ьб

26 листопада о 13-50 з приуроченням до Всесвітнього дня дитини студенти музично-графічного відділення факультету мистецтв групи МХК-16 розглядали, з’ясовували, міркували, типізували інтереси, порівнювали професійну діяльність вчителя мистецтв у формі інтерактивної гри на тему "Моя майбутня професійна діяльність". Зацікавила своїх студентів тематикою куратор групи Бондаренко А.В., організувала староста Лашина О., всі студенти ретельно готувались.

678швп4ц80789щбмо7бчвк8 7

Захід відбувався за таким планом:

1. З’ясували типи інтересів, які притаманні кожному типові людей.
  2. Реалізація першого пункту плану допоможе вам встановити, до якого з шести типів ви належите, і якщо ви вагаєтеся у виборі своєї майбутньої професії, то визначити, чи відповідає вона вашому типові.
  3. Ознайомилися з типами професій і їх вимогами до особистості.
  4. Виявили, які професії найсприятливіші для мене.
  5. Склали план самовиховання відповідно до вимог обраної для себе професії.
  6. Висновок: кожен сам виніс для себе щось нове, деякі впевнились, що правильно обрали професію і склали план майбутньої професійної діяльності, інші ж - замислились над питаннями професійної діяльності.