Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

viber image 2019 09 02 14 46 10

2 вересня о 13-50 в концертній залі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв відбулися настановчі збори студентів всіх 9 академічних груп спеціальностей «Музичне мистецтво», «Хореографія» на чолі з викладачами-кураторами, деканом факультету мистецтв Шрамко О. І., заступником декана з виховної роботи Ярошенко О. М., головою студентської ради факультету, студенткою-магістром Єфременко М.

На розгляд зборів ставились основні питання щодо організації навчального процесу в КДПУ, акцентувалась увага на нормативно-правовій базі організації освітнього процесу КДПУ, інформацію про яку розміщено на офіційному сайті університету. Зокрема, розглядались питання організації навчання на факультеті, пов’язані із мистецькою специфікою.

До відома студентів були доведені основні положення про заліки та екзамени, порядок призначення та оформлення академічних та соціальних стипендій; визначення рейтингу студента, правила проживання та поведінки у гуртожитку та навчальних корпусах університету. Обговорювались питання соціально-громадської поведінки на території університету щодо заборони паління, після чого студентами були внесені певні пропозиції.

Заступник декана Ярошенко О.М. ознайомила студентів з роботою суспільно-громадського та мистецько-просвітницького спрямування на перший семестр,

Закликала організовано провести звітно-виборчу кампанію студентського самоврядування в академічних групах, на загальних зборах студентів факультету мистецтв.

Голова студентської ради Єфременко Марина закликала студентів до активної громадської позиції та співпраці з органами студентського самоврядування факультету та університету.

збори 19 1