Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

5555576оь2JSnkGV 9rE

28 жовтня о 13-50 в концертній залі музично-хореографічного відділення відбулась посвята першокурсників в студенти на тему «Наш універ і Хогвардс» у форматі «Студентської осені 2019». Організували захід під керівництвом куратора Анжеліки Бондаренко (сценарій, програма виступів, оформлення зали) студенти курсу МХК-16. У святковому заході приймали участь студенти групи МХКм-19, МХК-17, ХХК-19.

90дв76ьора

На початку студентів першокурсників привітала декан факультету Шрамко О. І., по закінченню свята куратор 4 курсу Бондаренко А. В. подякувала студентів, привітала всіх причетних, подарувала учасникам програми святковий торт із цифрою-свічкою «4».

Першокурсників музична родина зустріла не тільки оплесками, але й різнокольоровим конфеті. Емоційно і динамічно провела захід Бордюк Анастасія з самого початку задала святковий тон, розповіла про стилістичний характер заходу – порівняла наш університет з Хогвардсом.

Студенти 4 курсу ретельно підготувались до вітань першокурсникам: цікаві відео з життя студентів, гумористичні сценки і модельні проходки, конкурси з професійної тематики, головний образ свята – маг і чаклун Гаррі Поттер, роль якого блискуче виконав Максим Момот.

tOHV3bK9peYW0KaumgCw74LhFWFI6UC20

Прозвучали в концерті і класичні твори: Клод Дебюссі «Місячне сяйво» у виконанні Анни Морозової, Марш з опери «Любов до трьох апельсинів» С. Прокоф’єва виконала Катерина Добридник, у фортепіанному дуеті у складі Богдана Андрєйчика та Катерина Добридник прозвучав Марш Помідора з балету К. Хачатуряна «Чиполліно», Романсом на кларнеті під супровід концертмейстера Оксани Мазіної розчулив слухачів Петро Руденко, естрадне привітання подарувала Анастасія Саймукова. Студенти 3 і 4 курсів привітали першокурсників піснями-перекладками, студенти-першокурсники продемонстрували хореографічну майстерність. Всі номери студенти 4 курсу вдало пов’язали з гумором і майбутньою професією (у різних формах пригадали дисципліни «Гармонія», «Історія музики», «Хоровий клас», не забули і про сесію!).

0nbf5N5TSxkisizB13B1gc2miLDA0A1RU

Дякуємо всім, хто долучився до яскравого заходу, а також звукооператорам Данилу Тітову, Петру Руденко, відео операторам Ользі Лашиній, Анастасії Пастернак, режисеру, сценаристу і ведучій Анастасії Бордюк, куратору групи МХК-16 БондаренкоА. В.

jA97UsYeys9UEqAyLTRzo888юr FjTxrZMR8