Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

88л2345

9 грудня о 13-50 на виховній годині в академічній групі МХК-15 була проведена інтерактивної гри «Я знаю свої права» (кураток Корольков Є.С., староста Єфременко Марина).

Виховна година розпочалася вчасно, група була в неповному складі. Присутні на виховному занятті студенти поставилися до нього відповідально та зацікавлено. Гра проходила у вигляді тестів на перевірку знання конституційних прав людини та гри на кмітливість та інтелектуальну винахідливість. По завершенні гри студенти ділилися зробленими висновками та враженнями від такого виду виховної роботи.

22м88д570щнабсор

Метою виховного заходу було формування правової культури, вміння спілкування, знання прав і обов’язків; розвиток у молодих громадян України почуття людської гідності; виховання поваги до прав та основних свобод людини.

Куратор МХК-15 Корольков Є. С.