Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет

Закінчилися змагання з волейболу серед чоловічих команд факультутів. В змаганнях прийняло участь 5 факультетів.

Місця розподілились так:

І місце - ФМФ

ІІ місце - ГТІ

ІІІ місце - ДТО

IV місце - ПрФ

V місце - ФІМ

Інформацію підготував викладач кафедри Рудь І.С.

 

6430

       23.10.2018 р. відбулися змагання з настільного тенісу серед жінок в рамках універсіади з видів спорту. Команди показали свою майстерність і боролися до останнього.

В результаті змагань відбувся наступний розподіл місць:

І місце – команда факультету географії,історії та туризму

ІІ місце – команда дошкільної та технологічної освіти

ІІІ місце – команда факультету української філології

ІV місце – команда психолого-педагогічного факультету

V місце – команда факультету іноземних мов

VI місце – команда факультету мистецтв

VII місце – команда природничого факультету

VIII місце – команда фізико-математичного факультету

      24.10.2018 р. відбулися змагання серед чоловіків. Команди продемонстрували гарну техніку гри і в боротьбі за призові місця отримали такі результати:

І місце – команда факультету географії,історії та туризму

ІІ місце – команда фізико-математичного факультету

ІІІ місце – команда факультету української філології

ІV місце – команда факультету дошкільної та технологічної освіти

V місце – команда природничого факультету

VI місце – команда психолого-педагогічного факультету

VII місце – команда факультету іноземних мов

VIII місце – команда факультету мистецтв

Головний суддя змагань: Пустильник О.С.

Склад суддівської комісії: Харченко І., Ісмаілходжаєв О., Динник Т., Цимбал О., Сав'юк К.

Фото за посиланням: Універсіада з настільного тенісу - 2018 р.

Інформацію підготувала викладач кафедри Пустильник О.С.

5978

16-17.10.2018р. відбулися змагання з баскетболу серед жіночих команд 1-го курсу. У яких брали участь факультети університету. По завершенню змагань команди у турнірній таблиці посіли такі місця:

I     місце   Психолого-педагогічний факультет

II    місце   Природничий факультет

III   місце   Факультет географії, туризму та історії

IV   місце   Факультет дошкільної і технологічної освіти

V-VI місце  Факультет мистецтв - Факультет іноземних мов

VII  місце   Факультет Української філології

VIII місце   Фізико-математичний факультет

Іноформацію підготував Поліщук С.В.

5927

2-3 жовтня у спортивному залі № 2 університету відбулися змагання серед жінок перших курсів з волейболу в залік

Універсіади "Першокурсник". У змаганнях прийняли участь 8 факультетів у кількості 74 осіб. 

Місця розподілилися наступним чиним:

1 Психолого-педагогічний факультет

2 Природничий факультет

3 Факультет дошкільної і технологічної освіти

4 Факультет іноземних мов

5 Факультет Української філології

6 Факультет географії, туризму та історії

7 Факультет мистецтв 

       8 Фізико-математичний факультет

Кращі спортсмени-волейболісти:

Самарська Дарья - психолого-педагогічний факультет

Росінська Тетяна - психолого-педагогічний факультет

Бурцева Анастасія - психолого-педагогічний факультет

Прозапас Світлана - факультет дошкільної і технологічної освіти

Кривенко Ярослава - природничий факультет

Іванова Ольга - природничий факультет

Головний суддя Письменний О.М.

Фото за посиланням Змагання з волейболу серед жінок І-их курсів

Підготував інформацію Письменний О.М.

5845

2 жовня відбувся традиційний міський кросс в парку Богдана Хмельницького. Програма змагань: біг на 500 м., 1000м., 3000м., 5000м.

Як завжди команду університету підтримав випускник Алєка Ігор, який посів III місце в бігу на 1000м., з результатом 2.52,0 хв.

 Інформацію підготувала Переверзєва С. В.

 

5828

Відкрито осінній сезон універсіади, змаганнями з легкої атлетики.

З 20 по 27 вересня 2018р. проведена першість з легкої атлетики за програмою «Першокурсник» та універсіада збірних команд факультетів.

У програмі змагань виконувались дисципліни:

Біг 60 м, 200 м., стрибок у довжину з місця і розбігу, естафета 4х60 м., у кожному виді брали участь жінки, чоловіки.

Результати змагань «Першокурсник»:

(Головний суддя змагань Мінжоріна І. Л.)

1 місце - природничий факультет

2 місце - факультет іноземних мов

3 місце - факультет географії, туризму та історії

4 місце - факультет дошкільної і технологічної освіти

5 місце - факультет української філології

6 місце - фізико-математичний факультет

7 місце - факультет мистецтв

8 місце - психолого-педагогічний факультет

Переможці в особистому заліку:

Біг 60 м. (жін.)

1 місце Гилюк Руслана ФІМ

2 місце Гребень Оксана ФУФ

3 місце Мозолева Аліна ДТО

Біг 60 м. (чол.)

1 місце Шуліка Богдан Пр.Ф

2 місце Кіреєв Олег ГТІ

3 місце Дрібниця Микита ФІМ

Стрибок у довжину (жін.)

1 місце Гилюк Руслана ФІМ

2 місце Бабіцька Олександра ФМФ

3 місце Петкевич Анастасія Пр.Ф

Стрибок у довжину (чол.)

1 місце Ковбень Владислав Пр.Ф

2 місце Андрущенко Максим ГТІ

3 місце Дяченко Давид Пр.Ф

Естафета 4 х 60м. (жін.)

1 місце Пр.Ф

2 місце ДТО

3 місце ГТІ

Естафета 4 х 60м. (чол.)

1 місце Пр.Ф

2 місце ГТІ

3 місце ФІМ

Результати змагань збірних команд факультетів:

(головний суддя змагань Переверзєва С. В.)

Командні місця:

1 місце - природничий факультет

2 місце - психолого-педагогічний факультет

3 місце - факультет дошкільної і технологічної освіти

4 місце - фізико-математичний факультет

5 місце - факультет географії, туризму та історії

6 місце - факультет іноземних мов

7 місце - факультет української філології

8 місце - факультет мистецтв

Біг 60 м. (жін.)

1 місце Щербатюк Ірина ППФ

2 місце Контар Марина ФМФ

3 місце Конанчук Дар'я

Біг 60 м. (чол.)

1 місце Шуліка Богдан Пр.Ф

2 місце Малоок Дмитро Пр.Ф

3 місце Плохий Олександр ППФ

Біг 200 м. (жін.)

1 місце Цепін Катерина ППФ

2 місце Крівенко Ярослава Пр.Ф

3 місце Гилюк Руслана ФІМ

Біг 200 м. (чол.)

1 місце Іващенко Ярослав ППФ

2 місце Ткач Дмитро ФУФ

3 місце Дяченко Давид Пр.Ф

Стрибок у довжину (жін.)

1 місце Баришнікова Ганна Пр.Ф

2 місце Малій Олександра ДТО

3 місце Щербатюк Ірина ППФ

Стрибок у довжину (чол.)

1 місце Іващенко Ярослав ППФ

2 місце Малоок Дмитро Пр.Ф

3 місце Зімін Карім ФМФ

Естафета 4 х 60м. (жін.)

1 місце ФІМ

2 місце ДТО

3 місце Пр.Ф

Естафета 4 х 60м. (чол.)

1 місце Пр.Ф

2 місце ФМФ

3 місце ДТО

Фото за посиланням: Змагання з легкої атлетики

Інформацію підготувала Переверзєва С.В.

 

5827

У цьому навчальному році відбулися змагання з волейболу серед студентів, що мешкають у гуртожитках. Змагання, які входять до Універсіади університету проходили у спортивній залі  № 2. Загальна кількість учасників - 24.

Змагання проходили у напруженій боротьбі. Результати змагань:


III місце — 4 гуртожиток

II місце — 1 гуртожиток

I місце — 3 гуртожиток

Всі команди гуртожитків, які брали участь у змаганнях, нагороджені грамотами.

5029

16 травня о 15.00 годині в спортивній залі гуманітарного корпусу відбулася ПЕРШІСТЬ ГУРТОЖИТКІВ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ. 

Відповідальним за проведення змагань був старший викладач Андріанов Тарас Вадимович. 

У змаганнях приймали участь студенти третього та четвертого гуртожитків. Загальна кількість учасників складає 8 чоловік, а саме серед них 4 дівчини та 4 юнаки. 

Захід супроводжувався позитивними емоціями, прекрасним настроєм, а також об'єднав учасників змагальним духом і відкрив перспективу подальшого удосконалення своїх знань, умінь та навичок! 

Перемогу отримав гуртожиток під номером чотири.

Бажаємо всім учасникам змагань здоров'я та нових звершень!

1F18ACF1 8386 4576 BCF7 71B949B7F584700B7C3B 0DFF 4671 A1AA 2E66A1F4B6176A776BE6 DB9E 49C8 81C7 638507626A8C31A4676B 2690 4B02 A5E7 C5DEF7A136B6A9F0BA82 213B 40D1 97F1 FA28564A45D4C7153EBC 7475 4EF0 AFEE 120390482E57

5002

10 травня о 15.00 годині в спортивній залі головного корпусу відбулася першість гуртожитків з міні-футболу. Організатором і відповідаючим за проведення змагань був старший викладач Андріанов Тарас Вадимович, суддя на футбольному полі Марченко Сергій (ГОЕ-15), секретар змагань Михайлович Рита (ФК-17). 

В ході змагань місця розподілилися так:
ІІІ місце - зайняла команда третього гуртожитку;
ІІ місце - збірна команда Туркменістану;
І місце - виборола команда четвертого гуртожитку.
Захід супроводжувався гарним настроєм і позитивними емоціями, а також об'єднав учасників змагальним духом!
Провідними гравцями стали: 
Гриньок В. (ТОА-14) , Зімін К. (ФІ-16), Бокій А. (УМЛ-14), Гришалюк М. (ПНФ-15), Дурдиєв М. (МІ-17), Реджелов Ш. (ФІ-17), Газанов Д. (МІ-17), Овезов Б. (РАФ-16), Анісімов Є. (ГОЕ-14), Літвінов С. (ТОА-15), Любарщук Б. (ТОА-17), Діхтяренко І. (ГОЕ-14).
6F6CE1C2 F91B 4AC8 8C1A CB259561684C8BE2421B 4E89 46CB B21A 6DF7C5202A028D5CA934 F1E8 4EF3 9E74 5D5C8543B2924819B9FF E154 413B 9E9A 2411B41209F85256E711 495A 4B06 BA74 44CF3F9AF504F74946FD DD1C 457A AE22 01CFF7A664CC
4933

Підсумки змагань І універсіади КДПУ 2017-2018рр.

 

 

 

Жіночі команди

Чоловічі команди

1.

 ФМФ - 92

ФМФ — 40

ФМФ — 52

2.

 ФГТІ - 83

ППФ — 39

ФГТІ — 35

3.

ФДТО - 75

 ФГТІ — 38

ФДТО — 34

4.

ППФ - 60

ФДТО — 31

Пр.Ф — 29

5.

ФІМ - 58

 ФІМ — 30

ФІМ — 28

6.

ПрФ - 54

ФХФ — 30

ППФ — 22

7.

ФХФ - 41

Пр.Ф — 25

ФМ — 12

8. ФМ - 28

ФМ — 16

 ФУМ — 11

 

 

4896
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31