Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет

Увага!

З 21 по 30 січня 2019р. для працівників університету щодня проводяться тренування з фітнесу з 12:00 до 13-:00 год. в спортивному залі головного корпусу.

Тренер Макеренко Н.Г. тел. 0965005396

6648

        26-27 листопада 2018 року в Криворізькій гімназії № 49 і Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 97, викладачем кафедри фізичної культури та методики її викладання, Кучерган Єлизаветою Валеріївною, було проведено профорієнтаційну роботу «Зроби свідомий вибір сам!» з учнями 11-х класів шляхом залученням їх до навчання на спеціальності « Фізична культура».

          В подальшому, щоб учні отримали більш повну, точну інформацію про умови та можливості вступу за «спеціальністю: фізична культура, спеціалізація: спортивний туризм», було розданий друкований агітаційний матеріал з повною інформацією, яка була необхідна для здійснення мрії у виборі майбутньої професії.

             Інформацію підготувала викладач кафедри Кучерган Є.В.

IMG 0162IMG 0164

IMG 0123

IMG 0160

6470

Положення про проведення універсіади університету 2019р.

Інфрмацію підготувала Марчик В.І.

6460

За запрошенням викладача кафедри В.І. Карпова, 9 листопада 2018 року, студенти індустріального коледжу ДВНЗ "КНУ" завітали в гості до педагогічного університету. Під час зустручі гості були ознайомлені зі спортивною базою університету, правилами вступу до ЗВО на базі диплому "молодшого спеціаліста" та спеціальностями, за якимиі можна навчатися в університеті.

Матеріал підготувала В.І. Марчик.

6087

Підсумки

проведення спортивної першості серед студентів, які мешкають

у гуртожитках Криворізького державного педагогічного університету

Мета та основні завдання: пропаганда здорового способу життя, розвиток і підвищення спортивної майстерності студентів, оцінка якості спортивно-масової роботи на факультетах (у гуртожитках), організація дозвілля студентської молоді, визначення переможців та призерів.

Змагання проводилися серед студентів, які мешкають у гуртожитках на базі спортивних залів номер 1, 2, а також шахового клубу з таких видів змагань як: баскетбол, волейбол, шашки, шахи, футбол, настільний теніс.

Загальна кількість учасників, які брали участь протягом навчального року складає 65 студентів. Підрахувавши кількість набраних балів, які розподілилися так: 12 балів – отримав гуртожиток під номером ІV; 8 балів – набрали студенти ІІІ гуртожитку; 6 балів – за результатами змагань виборов І гуртожиток, а також відмітимо участь у іграх збірної команди Туркменістану.

Провідними гравцями стали: Анісімов Є. (ГОЕ-14); Бакай А. (ФІ-14); Бокій А. (УМЛ-14); Газанов Д. (МІ-17); Гриньок В. (ТОА-14); Гришалюк М. (ПНФ-15); Залужний А. (МІ-15), Зімін К. (ФІ-16); Діхтяренко І. (ГОЕ-14); Дурдиєв М. (МІ-17); Літвінов С. (ТОА-15); Любарщук Б. (ТОА-17); Овезов Б. (РАФ-16); Реджелов Ш. (ФІ-17); Святодух М. (ТОА-16); Чайка В. (І-15).

Протягом року проведення першості серед студентів, які мешкають у гуртожитках з різних спортивних змагань, що супроводжувалися позитивними емоціями, прекрасним настроєм, а також об’єднав учасників спортивним, змагальним духом і відкрив перспективу подальшого удосконалення своїх знань, умінь та навичок з різних видів спорту. Всі команди гуртожитків, які брали участь у змаганнях, нагороджені грамотами.

Відповідальний за проведення змагань старший викладач кафедри Андріанов Т. В. Підготувала інформацію викладач кафедри Кучерган Є. В.

5085

9 травня відбувся масовий захід у Саксаганському районі, присвячений 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дню пам’яті та примирення.

Бажаючі мали змогу прийняти участь у традиційному 24-му легкоатлетичному пробігу по вул. Володимира Великого та спортивних змаганнях з згинання та розгинання рук в упорі лежачі.

Вітаємо переможців районних змагань!

Григоржевська Катерина, студентка ППФ, посіла I місце згинання та розгинання рук в упорі лежачі з результатом 45 разів.

Григоржевська КатеринаНагорода

Алєка Ігор, випускник ФМФ, I місце в легкоатлетичному пробігу на 3000 метрів.

Алєка ІгорМедаль за І місце

5078

У травні була проведена традиційна легкоатлетична естафета на приз газети «ЧЕРВОНИЙ ГІРНИК», яка складає 5600 метрів і містить п'ятнадцять етапів (6 жінок і 9 чоловіків). Максимальна довжина на 1 етапі 850 метрів і мінімальна 250 метрів. Схема маршруту пролягала по вулицях нашого міста, тож була можливість у вболівальників не тільки підтримати свою команду а і відчути спортивний настрій спортсменів, їх жагу до перемоги та прояв сили-волі у боротьбі супротивників. Команда КДПУ плідно підготувались і в загальному заліку увійшли в десятку і отримали 5 місце.

ЧГ

Команда учасників, вболівальників.

Григоржевська Катя, Баришнікова Анна,Галка Олександр, Гладуш Павло, Гуда Андрій,Іванов Кирило, Іващенко Ярослав,Контар Марина, Лукащук Валентина, Молчанов Максим, Мошков Ілля, Прігова Катерина, Санін Вячеслав, Червєков Дмитро, Шарай Орина, Браташевська Сніжана, Братчик Анна, Булатова Анастасія, Козленко Давид, Коростій Вікторія, Науменко Ксенія, Пустильнікова Лілія, Савчук Анна, Степанюк Богдан, Харченко Ілля, Шербина Дмитро.

Інформацію надала Світлана Переверзєва.

5077

18 квітня 2018 року о 9.00 годині в спортивному залі головного корпусу з групою ФК-17 (Фізична культура) було проведено відкрите заняття викладачем кафедри Кучерган Єлизаветою Валеріївною за темою «Загальна фізична підготовка з елементами гімнастики».

Мета:

Зміцнення здоров’я, оздоровлення та фізичний розвиток студентів. Формування позитивного інтересу до занять гімнастикою з методикою викладання в межах індивідуального та всебічного розвитку особистості.

Завдання:

1. Повторити виконання видів ходи, бігу. 2. Вдосконалення стройових вправ, шикування, перешикування. 3. Виконання загальнорозвиваючих вправ з використанням гімнастичної палиці в парах, а також на карематах. Інвентар: гімнастична палиця, каремат.

On April 18, 2018, at 9.00 in the sports hall of the main building with the group FC-17 (Physical Culture), an open lesson was held on the topic «General Physical Training with the Elements of Gymnastics».

Goal:

Strengthening health, wellness and physical development of students. Formation of positive interest in gymnastics classes with teaching methods within individual and comprehensive personality development.

Task:

1. Repeat the doing of the types of moves, running. 2. Improvement of exercises of stitching, shuffling. 3. Implementation of general developmental exercises using gymnastic stick in pairs, as well as in carettes. Inventory: gymnastic stick, carriage.

Присутніми на відкритому занятті були викладачі кафедри фізичної культури та методики її викладання: Шутько Віктор Васильович – кандидат педагогічних наук, доцент; Марчик Валентина Іванівна – кандидат біологічних наук, доцент; Андріанов Тарас Вадимович – старший викладач; Переверзєва Світлана Василівна – викладач; Мінжоріна Ірина Леонідівна – викладач.

Щиро дякую студентам за старання та зацікавленість гімнастикою! Викладачам, що висловили свої побажання в подальшому проведені та удосконалені занять з фізичного виховання.

Відео за ссилкою Відкрите заняття

12435789

5051
Надання першої медичної допомоги є головним фактором порятунку життя людини за допомогою правильно організованих простих і доцільних дій. Загрозливими факторами на її організм є не тільки навколишнє середовище, а й антропогенні впливи, що створило суспільство власноруч.
Важкість нанесених травм вимагає: швидкої реакції в наданні першої медичної допомоги потерпілому, концентрації уваги на головних і чітких діях, опанування своїми емоціями, щоб не настигла паніка, стан можливого спокою в стресовій ситуації, велика ступінь рішучості, що дає можливість встояти перед жахливістю нанесених травм, а також відсутність байдужості до біди та переживань іншої людини.
Критична ситуація вимагає ЗУН (знань, умінь і навиків) зорієнтуватися на порушенні функціональності анатомо-фізіологічних процесів, а також життєво важливих функцій організму людини, дотримуватися всіх принципів надання першої допомоги до приїзду швидкої, тобто лікарів. Основою першої допомоги являється правильність вибору прийомів щодо характеру пошкоджень, які отримала людина та правильно оцінити стан потерпілого, вистроїти план дій, які необхідно зробити в першу чергу. Усунути негативний фактор, що наносить шкоду організму, тобто спричинює травму.
18 травня 2018 року група ФК (Фізична культура) відвідали тренування з надання першої медичної допомоги. Як майбутні вчителі з фізичної культури та фахівці зі спеціалізацією спортивний туризм, вони повинні бути готовими до різних ситуацій, що можуть негативно вплинути на загальний стан організму людини. 
Захід супроводжувався зацікавленістю студентів у отриманні знань, умінь, а в подальшому навиків надання долікарської допомоги.
Не залишайтеся осторонь і не будьте байдужим спостерігачем, адже саме Ви можете врятувати життя людині!
 Інформацію підготувала Кучерган Єлизавета Валеріївна.
IMG 8b13700c0313902f5d5dd671438579df VIMG 93e05ed6901e5734bb7b2af0113e840e VIMG 7841560dc91e9f7b7af4f85d1c4ab0d5 VIMG f64d48253041a024d150a35b4ff0d570 V
5020
5 квітня 2018 року о 13.30 в спортивній залі головного корпусу кафедрою фізичної культури та методики її викладання було проведено спортивний захід "Фітнес-марафон", який присвячений Всесвітньому дню здоров'я, що сприяв розвитку фізичного, психічного та духовного здоров'я. Ініціатор та ведуча марафону - викладач кафедри Макаренко Н.Г. Захід супроводжувався гарним настроєм і позитивними емоціями.
В заході брали участь викладачі кафедри, щоб на своєму прикладі показати красу культури здоров'я через фізичне виховання.
20180406 005637
 
Інформацію підготувала Переверзева С.В., Кучерган Є.В.
4519
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31