Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

Спеціальність 014 Середня освіта (Фізика)

 

Спеціальність 014 Середня освіта (Фізика)

1 курс (ФМ-19, ФІ-19)

Назва дисципліни (викладач)

Назва кафедри

Актуальні проблеми української історії та культури

(викладач: Шляхтич Роман Петрович)

Кафедра історії та правознавства

Іноземна мова

(викладач: Поляренко Валерія Сергіївна)

Кафедра англійської мови з методикою викладання

Основи медичних знать та безпеки життєдіяльності

(викладач: Головатюк Антоніна Іллівна)

Кафедра зоології та методики навчання біології

Механіка

(викладачі: Коновал Олександр Андрійович,
Бурак Володимир Іванович)

Кафедра фізики та методики її навчання

Шкільний курс фізики

(викладач: Слюсаренко Микола Анатолійович)

Лінійна алгебра та аналітична геометрія

(викладач: Армаш Тетяна Сергіївна)

Кафедра математики та методики її навчання

Математичний аналіз

(викладач: Віхрова Олена Вікторівна)

*Диференціальна геометрія

(ФМ-19, викладач: Польгун Катерина В’ячеславівна)

**Шкільний курс інформатики

(ФІ-19, викладач: Тарасова Олена Юріївна)

Кафедра інформатики та прикладної математики

Спеціальність 014 Середня освіта (Фізика)

2 курс (ФМ-18)

Назва дисципліни (викладач)

Назва кафедри

Загальна педагогіка

(викладач: Волощук Ілона Аркадіївна)

Кафедра педагогіки

Загальна психологія

(викладач: Пінська Олена Леонідівна)

Кафедра загальної та
вікової психології

Основи академічного письма

(викладач: Вавринюк Тетяна Іванівна)

Кафедра української мови

Філософія

(викладач: Абдула Андрій Іванович)

Кафедра філософії

Електрика і магнетизм

(викладач: Здешиц Валерій Максимович)

Кафедра фізики та методики її навчання

Математичні методи фізики

(викладач: Слюсаренко Микола Анатолійович)

Алгебра і теорія чисел

(викладачі: Армаш Тетяна Сергіївна,
Шиперко Світлана Геннадіївна)

Кафедра математики та
методики її навчання

Математичний аналіз

(викладач: Віхрова Олена Вікторівна)

Фізична культура

Кафедра фізичної культури та методики її викладання

Спеціальність 014 Середня освіта (Фізика)

3 курс (ФІ-17)

Назва дисципліни (викладач)

Назва кафедри

Соціально-політичні студії

(викладач: Тарасова Ольга Андріївна)

Кафедра соціології та економіки

Гендерна педагогіка

(викладачі: Дороніна Тетяна Олексіївна,
Басюк Леся Богданівна)

Кафедра педагогіки

Методика виховної роботи

(викладач: Волощук Ілона Аркадіївна)

Логіка

(викладач: Козаченко Надія Павлівна)

Кафедра філософії

Електродинаміка

(викладач: Коновал Олександр Андрійович)

Кафедра фізики та методики її навчання

Атомна і ядерна фізика

(викладач: Кадченко Валентина Миколаївна)

Методика навчання фізики

(викладач: Бурак Володимир Іванович)

Чисельні методи та моделювання

(викладач: Соловйов Володимир Миколайович)

Кафедра інформатики та прикладної математики

Спеціальність 014 Середня освіта (Фізика)

4 курс (ФМ-16, ФІ-16)

Назва дисципліни (викладач)

Назва кафедри

Електротехніка

(викладач: Балабай Руслана Михайлівна)

Кафедра фізики та
методики її навчання

Термодинаміка і статична фізика

(викладач: Здешиц Валерій Максимович)

Астрономія

(викладач: Мальченко Світлана Леонідівна)

Методика навчання фізики

(викладач: Бурак Володимир Іванович)

*Інформаційно-комунікаційні засоби навчання математики

(ФМ-16, викладач: Крамаренко Тетяна Григорівна)

Кафедра математики та
методики її навчання

*Методика навчання математики

(ФМ-16, викладач: Лов’янова Ірина Василівна,
Шиперко Світлана Геннадіївна)

**Методика навчання інформатики
у старшій школі

(ФІ-16, викладачі: Шокалюк Світлана Вікторівна,
Мінтій Ірина Сергіївна)

Кафедра інформатики та прикладної математики

**Мультимедіа

(ФІ-16, викладач: Іванова Галина Ігорівна)

Спеціальність 014 Середня освіта (Фізика)

магістри, 1 курс (ФІм-15)

Назва дисципліни (викладач)

Назва кафедри

Сучасні освітні парадигми та технології

(викладач: Макаренко Ірина Євгенівна)

Кафедра педагогіки

Філософія і методологія науки

(викладач: Абдула Андрій Іванович)

Кафедра філософії

Фізика ядра та фізика елементарних частинок

(викладач: Здешиц Валерій Максимович)

Кафедра фізики та методики її навчання

Фізика конденсованих середовищ

(викладач: Балабай Руслана Михайлівна)

Астрофізика та методика навчання астрономії

(викладач: Мальченко Світлана Леонідівна)

Інноваційні ІКТ в освіті

(викладач: Семеріков Сергій Олексійович)

Кафедра інформатики та прикладної математики

Сучасний урок інформатики

(викладач: Шокалюк Світлана Вікторівна)

Олімпіадна інформатика

(викладач: Хараджян Наталя Анатоліївна)

10910
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31