Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

11 січня ректор Криворізького державного педагогічного університету Ярослав Владиславович Шрамко урочисто вручив дипломи магістрам фізико-математичного факультету - спеціальностей Середня освіта (Інформатика), Середня освіта (Фізика) з додатковою спеціальністю Середня освіта (Інформатика), Середня освіта (Математика) з додатковою спеціальністю Середня освіта (Інформатика).

Цього дня зі словами вдячності від імені студентів виступила незмінна староста групи Мім-13 Лис Юлія, а декан факультету Олена Вікторівна Віхрова та куратори груп Мім-13 Світлана Геннадіївна Шиперко, групи Ім-13 Ірина Сергіївна Мінтій бажали студентам успіхів, як у професійному, так і особистому житті, зокрема - здорових та неслухняних дітей, щоб, виховуючи їх, наші випускники могли продемонструвати свою педагогічну майстерність!!!

MyCollages 1

Отже, зустрічайте, дипломовані магістри:

vfn

фізики

IMG 109194d443f2ebd0c982bf11a759500c V

 

З любов'ю, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

 

6637

strom animace

Шановні студенти та колеги!

В останній день старого року хочеться згадати найкраще, що сталося з нами 2018 року. А згадувати, справді, є що.

Звісно ж, наші найбільші перемоги і досягнення - це досягнення наших студентів та викладачів.

Завідувач кафедри математики та методики її навчання Корольський Володимир Вікторович: можна багато про що згадувати, але, якщо говорити про найголовніше - серед досягнень кафедри хотілося б відзначити третій за кількістю набір абітурієнтів за спеціальністю 014 Середня освіта (Математика) з додатковою спеціальністю 014 Середня освіта (Інформатика) та захист кандидатської дисертації Бобилєвим Дмитром Євгеновичем!

Завідувач кафедри фізики та методики її навчання Коновал Олександр Андрійович: у найважливішому хотілося б згадати про отримання професором кафедри Балабай Русланою Михайлівною диплому професора кафедри фізики та методики її навчання та значну навчально-методичну роботу - підготовку проекту "Теоретико-праксеологічні підходи створення та впровадження інноваційного фізичного обладнання в освітній процес Нової української школи" (автори - Коновал О.А., Здещиць В.М., Туркот Т.І.). та навчального посібника "Критично-конструктивний підхід: методика навчання спеціальної теорії відносності в профільних класах у закладах загальної середньої освіти" (автори  - Соломенко А.О., Коновал О.А., Слюсаренко М.А., Туркот Т.І.).

Завідувач кафедри інформатики та прикладної математики Соловйов Володимир Миколайович: у першу чергу, наші здобутки - це проведення конференцій та семінарів - Першої Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених, аспірантів і студентів "Сучасні інформаційні технології та системи в управлінні", ХІ Всеукраїнської науково-методичної конференції "Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті" (КМІТО’2018), VII Міжнародної науково-практичної конференції "Моніторинг, моделювання та менеджмент емерджентної економіки", Міжнародного наукового семінару "Хмарні технології в освіті" (СТЕ'2018), Міжнародного наукового семінару "Доповнена реальність в освіті ( AREdu'2018)першого студентського семінару Computer Science & Software Engineer та індексація матеріалів останніх трьох  у Scopus! Звісно ж, хотілося б відзначити ще й перший набір до аспірантури за спеціальністю 014 Середня освіта (Інформатика).

Декан фізико-математичного факультету Віхрова Олена Вікторівна: 2018 рік був для фізико-математичного справді "урожайним" - Долотій Маргарита (група Ім-13) відзначена грамотою Криворізького міського голови у номінації "За наукові досягнення"Фадєєва Лілія (група Ім-13) та Зеленська Ніна (група МІ-17) - лауреати щорічного конкурсу "Студент року Дніпропетровщини" у номінаціях "Інноваційний прорив року" та "Художня самодіяльність року" (відповідно) і, звісно ж, приємним подарунком була публікація студентських робіт у виданнях, що індексуються в Scopus .

Ще раз вітаємо з Новорічними святами та бажаємо здійснення заповітних бажань і мрій!

Мрійте! Мрії збуваються!

Щиро, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6579

22 грудня студентку фізико-математичного факультету Криворізького педагогічного Долотій Маргариту (група Ім-13) відзначено грамотою Криворізького міського голови у номінації "За наукові досягнення"!

MyCollages 3

Так тримати!

З гордістю, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6578

11

Традиційно напередодні Нового року всі підводять підсумки року, що минає. 

Фізико-математичний факультет сміливо може пишатися своїми здобутками, адже 2018 року матеріали наших студентів  - не лише магістрів, але й студентів ДРУГОГО курсу, опубліковано у виданнях, що індексуються у Scopus - це матеріали першого міжнародного семінару Augmented Reality in Education та першого студентського семінару Computer Science & Software Engineer:

Белінський Андрій - "Complex network precursors of crashes and critical events in the cryptocurrency market ";

Пірогов Владислав, Горло Анна - "Програмна розробка алгоритму адаптації дизайну сайту для людей з порушенням кольоросприйняття";

Петрова Маргарита - Розробка адаптивного навчального програмного забезпечення з теми «Дробові числа» для учнів 5 класу";

Кузнєцов Владислав - "Розробка графічної оболонки для програми розрахунків фізичних характеристик твердих тіл";

Гаранін Олег - "Адаптивний штучний інтелект у RPG-грі на ігровому рушії Unity";

Долотій Маргарита - "Використання генератора випадкових чисел з апаратним джерелом ентропії для задач симетричної криптографії";

Кацко Олександр - "Розробка ігор на ігровому рушії Unity для дослідження елементів когнітивного мислення в ігровому процесі";

Сироватський Олександр - "Проектування програмних засобів доповненої реальності навчального призначення";

Фадєєва Лілія - "Дослідження криптографічного алгоритму на основі тюрмітів на відповідність лавинному критерію ";

Потоцький Владислав - "Automation of the Export Data from Open Journal Systems to the Russian Science Citation Index";

Легка Людмила - "Квантове програмування - перспективний напрямок розвитку ІТ ".

Пишаємося!

Сподіваємося, що наступного року наші здобутки тільки примножаться - отож, запрошуємо до співпраці науковців усіх рівнів! 

З гордістю, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6547

Кінець грудня - особлива пора. У цей час усі починають вірити в диво - і дорослі, і малі. Але, звісно ж, дітлахи найбільше очікують на подарунки від Святого Миколая та Снігуроньки. Отож, студентський актив фізико-математичного вирішив втілити дитячі мрії у реальність і перетворитися на справжніх чарівників. 

19 грудня студенти фізико-математичного факультету відвідали дітей, які навчаються у Криворізькій загальноосвітній школі-інтернаті №1.

Вистава для діточок розпочалась із флешмобу від сніжинок - дітки вправно повторювали запальні рухи, далі були конкурси, які проводили Снігуронька і Чорт.

NY 3

Потім усі дружно шукали Святого Миколая, відгадували загадки. І, зрештою, Святий Миколай з'явився!NY 2Звичайно ж, не з пустими руками, а з повною торбою подарунків! Усі дітки розказували віршики, співали пісеньки та отримували солодощі!

NY 1

Щирі дитячі емоції  ще довго будуть зігрівати нас!

З радістю, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна

6519

На щорічному конкурсі "Студент року Дніпропетровщини" ТРИ студентки фізико-математичного факультету були відзначені дипломами - у номінації «Інноваційний прорив року»  - Долотій Маргарита (Ім-13) - дипломант, а Фадєєва Лілія (Ім-13) - лауреат конкурсу та у номінації «Художня самодіяльність року» - Зеленська Ніна (МІ-17) - лауреат конкурсу. 

MyCollages 2

MyCollages 1

Вітаємо наших чарівних, тендітних, але надзвичайно розумних і талановитих дівчат!

З гордістю, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6561

Шановні студенти, колеги й усі зацікавлені!

Фізико-математичний факультет стає ближчим - відтепер чекаємо Ваших питань за телефонами:

                        067 29 55 677 (деканат);

                        067 59 22 344 (кафедра інформатики та прикладної математики).

З повагою, Ваш Фіз-мат!

3308
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31