Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

Пряма мова від викладачів фізико-математичного факультету, які приймали участь у фестивалі:

- кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри фізики та методики її навчання Світлана Леонідівна Мальченко:

"Початок навчального року, а вже другий фестиваль.... Цього разу - Міжнародний проект "Місто Професій", в якому разом зі студентами (вже магістрами) ми беремо участь другий рік поспіль.
Приємно було бачити здивовані та зацікавлені очі не тільки дітей, а й їх батьків. Під час відвідування локації "Астроном і Я", діти знайомились із зоряним небом, сузір'ями, планетами Сонячної системи та їх супутниками, а також мали змогу навчитись спостерігати наземні об'єкти в телескоп.

Дякую за допомогу своїм помічникам - Івановій Аліні, Даші Чесноковій, Михайлу Дзюричу, Владу Бондаренко та Давиду Миколюку!!!
Далі буде... попереду вечірні екскурсії до обсерваторії КДПУ!".

MyCollages

- кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інформатики та прикладної математики Наталя Анатоліївна Хараджян:

"Сьогодні ми вдруге прийшли на Міжнародний проект "Місто Професій". Але зовсім в іншому прояві. В минулому році це була маленька локація, навіть це була спроба локації. Але я побачила, що це цікаво і батькам, і діткам. Тоді ж і народилась ідея створення Школи робототехніки. Дякую Криворізькому державному педагогічному університету, що підтримали та продовжуєте підтримувати ці шалені ідеї!!!

Сьогодні на локації нас було 9 чоловік, і нас було мало, нас не вистачало. З кожним фестом і святом кількість учасників збільшується, збільшується прояв емоцій. Я дуже стомилась сьогодні, проте розумію, що це було шалено драйвово та просто круто.
Я та моя родина вже робозалежні)))))
Приєднуйтесь!!!!

До нових зустрічей))))

P.S. Всі хто записався на заняття чекайте на мій дзвіночок для уточнення деталей.
Хто ще не встиг - покваптесь кількість місць вже обмежена (067-539-42-95)".

MyCollages 1

Щиро, Ваш Фіз-мат!

MyCollages2

MyCollages

"Нас не зупинить нi дощ, анi снiг" - девiз фiзико-математичного факультету на змаганнях з нагоди Дня фізичної культури і спорту України.

Наш факультет здобув не лише першi мiсця у забiгу на 1300 м (серед жiнок - старший викладач кафедри математики та методики її навчання Тетяна Сергіївна Армаш; серед чоловiкiв - студенти Дмитро Червєков та Павло Гладуш), а й перше мiсце у загальному рейтингу естафет 2017-2018 н.р.!

Вітаємо наших спортсменів і вкотре пишаємось, що ми - Фізмат!

З гордістю, Ваш Фізмат!

1 вересня у дружній родині фізико-математичного відбулося довгоочікуване поповнення - до нашого кола приєдналися найкращі студенти, знавці математики, фізики та інформатики. Усміхнені, трішки стривожені обличчя студентів першого курсу були осяяні мріями, надіями і сподіваннями, що саме вони - творці світлого майбутнього нашої держави!

Зустрічайте - студенти першого курсу фізико-математичного!

Спеціальність Середня освіта (Фізика):

6d0856ff o

Спеціальність Середня освіта (Інформатика):

b3121627 o

Спеціальність Середня освіта (Математика):

24af9f39 o

Отож, в добру путь, наші першокурсники! Нехай досліди виконуються, алгоритми програмуються, а задачі розв’язуються!

Ми будемо підтримувати Вас протягом усього навчання!

З любов’ю, Ваш Фізмат!

Шановні студенти, колеги й усі зацікавлені!

Фізико-математичний факультет стає ближчим - відтепер чекаємо Ваших питань за телефонами:

067 29 55 677 (деканат);

067 59 22 344 (кафедра інформатики та прикладної математики).

З повагою, Ваш Фіз-мат!

Вересень 2018