Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

День вишиванки - достатньо молоде свято (відзначається з 2006 року), не має ніякого релігійного чи політичного підгрунтя. Цей день має за мету зберегти українські національні цінності та закликає усіх згадати красу українського національного одягу.

Студенти та працівники фізико-математичного факультету, як і вся громада Криворізького державного педагогічного університету, долучились цьогоріч до відзначення цього свята.

IMG a98e651af4a8ee7fc41d0f965a1ba1a3 V

IMG f685ba62c71785c527a1345b4f880d80 V

IMG 9abaefe7f5c337318d8da47bee98fa96 V

Дякуємо усім, хто приєднався до нас!

З любов'ю, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

З кожним роком все менше і менше стає
Тих людей, які нам здобули Перемогу.
Лише пам'ять забути про них не дає,
Пам’ятаймо про них і молімося Богу.

Віталій Назарук

9 травня студенти та викладачі фізико-математичного долучилися до врочистих заходів, що присвячені Дню перемоги над нацизмом.

imgonline com ua Compressed wrFOK5jvO9uHeL

День перемоги - це День пам'яті, День пошани, подяки ветеранам за наше сьогодення і майбутнє!

Отож, низький уклін усім, хто ціною власного життя, здоров'я забезпечив нас життям!

З пошаною, Ваш Фізмат!

У статті 59 Конституції України зазначено, що "Кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безкоштовно". Отож, для інформування студентів про їхні права у рамках загальноціонального проекту "Маю право", мета якого - підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві, 3 квітня відбулась зустріч студентів першого курсу ФМФ з представником центру безоплатної правової допомоги Наталією Кожем'якою.

На початку року, як завжди, студенти приймають участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах та конкурсах наукових робіт. 2019 рік порадував фізико-математичний уже двома перемогами:

3 місце здобула студентка спеціальності "Середня освіта (Фізика)" Дешевих Олена у ІІ етапі Всекраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Фізика"!

2 місце отримала робота cтудента "Середня освіта (Інформатика)" Сироватського Олександра (студент групи Ім-13) (науковий керівник -  професор кафедри інформатики та прикладної математики  Семеріков Сергій Олексійович) у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті"!

1 місце виборов студент спеціальності "Середня освіта (Інформатика)" Пірогов Владислав (науковий керівник - доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна) у ІІ турі Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт "Інформаційні технології"!

imgonline com ua Compressed yWiizryBxc91 2222

Вітаємо студентів, бажаємо подальших перемог!

Пишаємося, Ваш Фізмат!

Мері Поппінс повертається!

Відтепер у фізико-математичного, окрім улюблених декана Олени Вікторівни Віхрової та заступника декана Миколи Анатолійовича Слюсаренка є ще й людина, яка (в буквальному сенсі) стежить за порядком на факультеті. І це - Мері Поппінс! Саме цій тематиці була присвячена студентська весна фізико-математичного факультету 2019 року. І цій сюжетній лінії присвячувались всі номери.

Ефектна поява леді Мері (Ніна Зеленська) дійсно занурила усіх в ту атмосферу чаріності та сприяла роздумам "Як хочеться туди, назад, у дитинство, смакувати солоденьким, бігати босоніж. І все тобі здається чарівним, і думаєш про все і ні про що, а всі твої проблеми вирішує хтось інший". Отож, леді Мері прийшла і вирішила залишитись, щоб допомогти сімейству Бенксів з фінансовими негараздами.

.imgonline com ua Compressed BPRXnmHiMRr

весна

Запрошуємо усіх на "Студентську весну-2019" фізико-математичного факультету!
Коли -  26 березня о 15.15.

Вас запрошує сама Мері Поппінс - ВІДЕО.
Голосуйте за нашу афішу!

22 лютого у нашому місті вже 75 років святкують визначну подію - подію, яка впливає й буде мати вплив на життя усіх наступних поколінь, - саме цього дня 75 років тому Кривий Ріг було визволено від нацистських загарбників!

Вшанувати пам'ять визволителів прийшли і студенти 1 курсу фізико-математичного факультету.

Долучились до заходу і студенти-іноземці з республіки Туркменістан, адже їх співвітчизники також приймали участь у Другій світовій війні.

Думай про майбутнє, але шануй минуле, бо ж здавна відомо, що "Хто не памятає минулого, той не має майбутнього".

Герої не вмирають. Просто йдуть
з Майдану — в небо. В лицарі — зі смерті.
Пливуть човни. Пливуть човни. Пливуть…
Героєм слава — вписано у серці.

(Мар’яна Савка)

Вже традиційно 20 лютого студенти фізико-математичного факультету, як і всі студенти Криворізького державного педагогічного університету, вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні.

сотня

Героям слава! Вічна слава!

Шановні студенти, колеги й усі зацікавлені!

Фізико-математичний факультет стає ближчим - відтепер чекаємо Ваших питань за телефонами:

067 29 55 677 (деканат);

067 59 22 344 (кафедра інформатики та прикладної математики).

З повагою, Ваш Фіз-мат!

Травень 2019