Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

 Спеціальність 014 Середня освіта (Інформатика)

 

Спеціальність 014 Середня освіта (Інформатика)

1 курс (І-19, ІНМ-19)

Назва дисципліни (викладач)

Назва кафедри

Актуальні проблеми української історії та культури

(викладач: Шляхтич Роман Петрович)

Кафедра історії та правознавства

Основи медичних знать та безпеки життєдіяльності

(викладач: Головатюк Антоніна Іллівна)

Кафедра зоології та методики навчання біології

Програмування

(викладач: Моісеєнко Наталя Володимирівна)

Кафедра інформатики та прикладної математики

Шкільний курс інформатики

(викладач: Тарасова Олена Юріївна)

Лінійна алгебра та аналітична геометрія

(викладач: Армаш Тетяна Сергіївна)

Кафедра математики та методики її навчання

Математичний аналіз

(викладачі: Польгун Катерина В’ячеславівна,
Шпонька Руслан Юрійович)

Фізична культура

Кафедра фізичної культури та методики її викладання

*Іноземна мова

(І-19, викладач: Єловська Юлія Володимирівна)

Кафедра англійської мови з методикою викладання

**Практичний курс англійської мови

(ІНМ-19, викладач: Гапоненко Лариса Петрівна)

Спеціальність 014 Середня освіта (Інформатика)

2 курс (І-18, ІНМ-18)

Назва дисципліни (викладач)

Назва кафедри

Загальна педагогіка

(викладач: Волощук Ілона Аркадіївна)

Кафедра педагогіки

Загальна психологія

(викладач: Пінська Олена Леонідівна)

Кафедра загальної та вікової психології

Основи академічного письма

(викладач: Вавринюк Тетяна Іванівна)

Кафедра української мови

Філософія

(викладач: Абдула Андрій Іванович)

Кафедра філософії

Програмування

(викладач: Моісеєнко Наталя Володимирівна)

Кафедра інформатики та прикладної математики

*Програмування офісних додатків

(І-18, викладач: Степанюк Олександр Миколайович)

Дискретна математика

(викладач: Шиперко Світлана Геннадіївна)

Кафедра математики та
методики її навчання

Теорія ймовірностей та математична статистика

(викладач: Крамаренко Тетяна Григорівна)

Фізика

(викладачі: Слюсаренко Микола Анатолійович,
Прихожа Юлія Олександрівна)

Кафедра фізики та
методики її навчання

Фізична культура

Кафедра фізичної культури та методики її викладання

**Практичний курс англійської мови

(ІНМ-18, викладач: Гапоненко Лариса Петрівна)

Кафедра англійської мови з методикою викладання

Спеціальність 014 Середня освіта (Інформатика)

3 курс (І-17, ІНМ-17)

Назва дисципліни (викладач)

Назва кафедри

Соціально-політичні студії

(викладач: Тарасова Ольга Андріївна)

Кафедра соціології та економіки

Гендерна педагогіка

(викладачі: Дороніна Тетяна Олексіївна,
Басюк Леся Богданівна)

Кафедра педагогіки

Методика виховної роботи

(викладач: Волощук Ілона Аркадіївна)

Логіка

(викладач: Козаченко Надія Павлівна)

Кафедра філософії

Операційні системи і системне програмування

(викладач: Мерзликін Павло Володимирович)

Кафедра інформатики та прикладної математики

Методика навчання інформатики

(викладач: Закарлюка Ірина Станіславівна)

*Комп’ютерна математика

(І-17, викладач: Шокалюк Світлана Вікторівна)

**Практичний курс англійської мови

(ІНМ-17, викладач: Гапоненко Лариса Петрівна)

Кафедра англійської мови з методикою викладання

Спеціальність 014 Середня освіта (Інформатика)

4 курс (І-16)

Назва дисципліни (викладач)

Назва кафедри

Моделювання складних систем

(викладач: Соловйов Володимир Миколайович)

Кафедра інформатики та прикладної математики

Операційні системи мобільних пристроїв

(викладач: Мерзликін Павло Володимирович)

Web-програмування

(викладач: Юрко Олександр Володимирович)

Декларативне програмування

(викладач: Моісеєнко Наталя Володимирівна)

Паралельне програмування

(викладач: Степанюк Олександр Володимирович)

Методика навчання інформатики

(викладач: Мінтій Ірина Сергіївна)

Видавничі системи

(викладач: Мерзликін Павло Володимирович)

Спеціальність 014 Середня освіта (Інформатика)

магістри, 1 курс (Ім-15)

Назва дисципліни (викладач)

Назва кафедри

Сучасні освітні парадигми та технології

(викладач: Макаренко Ірина Євгенівна)

Кафедра педагогіки

Філософія і методологія науки

(викладач: Абдула Андрій Іванович)

Кафедра філософії

Спеціалізовані мови програмування

(викладач: Мерзликін Павло Володимирович)

Кафедра інформатики та прикладної математики

Інноваційні ІКТ в освіті

(викладач: Семеріков Сергій Олексійович)

Методика навчання інформатики в старшій профільній школі

(викладач: Мінтій Ірина Сергіївна)

Сучасний урок інформатики

(викладач: Шокалюк Світлана Вікторівна)

Олімпіадна інформатика

(викладач: Хараджян Наталя Анатоліївна)

10863
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31