Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

Спеціальність 014 Середня освіта (Математика)

 

Спеціальність 014 Середня освіта (Математика)

1 курс (МІ-19)

Назва дисципліни (викладач)

Назва кафедри

Актуальні проблеми української історії та культури

(викладачі: Шляхтич Роман Петрович,
Дробот Артур Олександрович)

Кафедра історії та правознавства

Іноземна мова

(викладач: Малигін Олександр Георгійович)

Кафедра англійської мови з методикою викладання

Основи медичних знать та безпеки життєдіяльності

(викладач: Головатюк Антоніна Іллівна)

Кафедра зоології та методики навчання біології

Алгебра і теорія чисел

(викладачі: Армаш Тетяна Сергіївна,
Шпонька Руслан Юрійович)

Кафедра математики та
методики її навчання

Аналітична геометрія

(викладач: Дереза Ірина Сергіївна)

Математичний аналіз

(викладач: Корольський Володимир Вікторович)

Елементарна математика

(викладач: Шиперко Світлана Геннадіївна)

Шкільний курс інформатики

(викладач: Тарасова Олена Юріївна)

Кафедра інформатики та прикладної математики

Спеціальність 014 Середня освіта (Математика)

2 курс (МІ-18)

Назва дисципліни (викладач)

Назва кафедри

Загальна педагогіка

(викладач: Волощук Ілона Аркадіївна)

Кафедра педагогіки

Загальна психологія

(викладач: Пінська Олена Леонідівна)

Кафедра загальної та
вікової психології

Основи академічного письма

(викладач: Вавринюк Тетяна Іванівна)

Кафедра української мови

Філософія

(викладач: Абдула Андрій Іванович)

Кафедра філософії

Лінійна алгебра

(викладачі: Армаш Тетяна Сергіївна,
Шпонька Руслан Юрійович)

Кафедра математики та
методики її навчання

Диференціальна геометрія

(викладач: Дереза Ірина Сергіївна)

Математичний аналіз

(викладач: Корольський Володимир Вікторович)

Елементарна математика

(викладач: Шиперко Світлана Геннадіївна)

Програмування

(викладач: Тарасова Олена Юріївна)

Кафедра інформатики та прикладної математики

Фізична культура

Кафедра фізичної культури та методики її викладання

Спеціальність 014 Середня освіта (Математика)

3 курс (МІ-17)

Назва дисципліни (викладач)

Назва кафедри

Соціально-політичні студії

(викладач: Тарасова Ольга Андріївна)

Кафедра соціології та економіки

Гендерна педагогіка

(викладачі: Дороніна Тетяна Олексіївна,
Басюк Леся Богданівна)

Кафедра педагогіки

Методика виховної роботи

(викладач: Волощук Ілона Аркадіївна)

Логіка

(викладач: Козаченко Надія Павлівна)

Кафедра філософії

Математичний аналіз

(викладач: Бобилєв Дмитро Євгенович)

Кафедра математики та
методики її навчання

Методика навчання математики

(викладачі: Лов’янова Ірина Василівна,
Армаш Тетяна Сергіївна,
Крамаренко Тетяна Григорівна)

Теорія ймовірностей та математична статистика

(викладач: Крамаренко Тетяна Григорівна)

Загальна фізика

(викладач: Слюсаренко Микола Анатолійович)

Кафедра фізики та методики її навчання

Чисельні методи та моделювання

(викладач: Соловйов Володимир Миколайович)

Кафедра інформатики та прикладної математики

Спеціальність 014 Середня освіта (Математика)

4 курс (МІ-16)

Назва дисципліни (викладач)

Назва кафедри

Диференціальні рівняння

(викладач: Бобилєв Дмитро Євгенович)

Кафедра математики та
методики її навчання

Комплексний аналіз

(викладач: Бобилєв Дмитро Євгенович)

Математична логіка

(викладач: Армаш Тетяна Сергіївна)

Методика навчання математики

(викладач: Лов’янова Ірина Василівна)

Історія математики

(викладач: Віхрова Олена Вікторівна)

Методика навчання інформатики
у старшій школі

(викладачі: Шокалюк Світлана Вікторівна,
Мінтій Ірина Сергіївна)

Кафедра інформатики та прикладної математики

Мультимедіа

(викладач: Іванова Галина Ігорівна)

Спеціальність 014 Середня освіта (Математика)

магістри, 1 курс (МІм-15)

Назва дисципліни (викладач)

Назва кафедри

Сучасні освітні парадигми та технології

(викладач: Макаренко Ірина Євгенівна)

Кафедра педагогіки

Логіко-гносеологічні проблеми фундаментальних наук

(викладач: Шрамко Ярослав Владиславович)

Кафедра філософії

Методика навчання математики у профільній школі

(викладач: Лов’янова Ірина Василівна)

Кафедра математики та
методики її навчання

Методи математичної статистики в наукових дослідженнях

(викладач: Крамаренко Тетяна Григорівна)

Вибрані питання геометрії

(викладач: Польгун Катерина В’ячеславівна)

Інноваційні ІКТ в освіті

(викладач: Семеріков Сергій Олексійович)

Кафедра інформатики та прикладної математики

Сучасний урок інформатики

(викладач: Шокалюк Світлана Вікторівна)

Олімпіадна інформатика

(викладач: Хараджян Наталя Анатоліївна)

10909
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31