Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

12 листопада 2020 року студентка 1 курсу магістратури спеціальності Середня освіта (Географія) Каращук Єлизавета взяла участь у І Всеукраїнській науково-методичній інтернет-конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Розвиток інтелектуальних умінь і творчих здібностей учнів та студентів у процесі навчання дисциплін природничо-математичного циклу – ІТМ*плюс-2020 Форум молодих дослідників» та презентувала свої наукові здобутки на тему «Соціально-географічні фактори формування способу життя молоді на прикладі Дніпропетровської області».

 Бажаємо подальших наукових досягнень!

13225

 

27-29 вересня 2108 р. у м. Дніпро проходив Фінал ювілейного, XV Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів та вчителів «Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності», організований Міністерством освіти і науки України й Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума».

На конкурс було надіслано понад 250 творчих робіт не тільки з усієї України (у тому числі, з Луганської та Донецької областей), а й із Молдови. Відбір та оцінювання конкурсних робіт учасників здійснювало поважне журі у складі головного спеціаліста Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Раїси Євтушенко.

Представниця нашого факультету, магістрант Наталія Мошківська зайняла 2 місце з роботою "Єврейські землеробські колонії Херсоньскої губернії" у номінації "науково-дослідницька робота". Науковий керівник: Холошин Ігор Віталійович, кандидат геолого-мінералогічних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри економічної і соціальної географії та методики викладання. 

12

5876
 1 1  1 6
 1 3  1 4
 1 5  1 7

 27 вересня 2018 року на кафедрі економічної і соціальної географії та методики викладання відбувася черговий звіт магістрантів другого року навчання. Під час звіту молоді науковці представили результати своїх науково-дослідницьких робіт. 

5701
МР 2 МР3
МР1 МР5

18 грудня 2017 року на кафедрі економічної і соціальної географії та методики викладання відбувся передзахист магістерських робіт спеціальності "Географія". Магістри другого року навчання презентували результати своєї науково-дослідницької роботи. Так, Г.О. Лис  працюючи над "Суспільно-географічною характеристикою ринку праці та безробіття в Україні", переконливо й наочно проаналізувала проблеми й перспективи розвитку вітчизняного ринку праці й безробіття на регіональному рівні. М.І. Давидова детально схарактеризувала "Місце географії вимушених міграцій в системі зовнішніх економічних зв’язків Близького Сходу", А.І. Смірнова ознайомила з результатами дослідження на тему:  "Функціональне зонування міста Кривий Ріг", а Л.О. Зальотіна розглянула комплекс культури України і Франції і здійснила їх порівняльний географічний аналіз.

3506

Жигунов Євгеній Віталійович

2184

З 2016 року кафедра економічної і соціальної географії започаткувала випуск збірника наукових праць студентів "Студентський географічний вісник". Щорічно збірник укладається за наслідками науково-дослідницької роботи студентів факультету географії, туризму та історії ДВНЗ "Криворізький державний педагогічний університет".

Матеріали, представлені в збірнику, можуть викликати інтерес у студентів, магістрантів, вчителів-практиків та усіх, кого цікавлять актуальні питання теорії і практики географічної освіти.

 

5 1

jpg

977
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30