Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

Впродовж кількох місяців 2024 року викладачі кафедри географії та методики її навчання, а саме: кандидат географічних наук, доцент Олена Лакомова,  доктор філософії (Науки про Землю), старший викладач Тетяна Карпенко проходили науково-педагогічне стажування за програмою «Інновації в освіті. Інноваційні технології викладання фахових дисциплін» в Сілезькій академії в м. Катовіце (Республіка Польща).

photo 2024 04 22 16 17 29

26205

10 червня відбувся II Науково-практичний вебінар «Академічна доброчесність у науково-освітньому просторі: правові, технологічні, морально-етичні аспекти» за програмою Весняно-літньої школи з академічної доброчесності на підтримку акції «Переможні обрії освіти» та відкритого освітнього марафону «Навчання і розвиток в умовах війни. Разом до перемоги!». Організаторами вебінару виступили ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України спільно з компанією Clarivate.

В вебінарі прийняли участь як викладачі кафедри Карпенко Т.А., Лакомова О.Й., так і студенти першого та другого курсів факультету географії, туризму та історії.

Зустріч тривала довше, ніж було заплановано, через значну кількість питань і високу зацікавленість аудиторії в обговорюваних питаннях. Учасники вебінару знайшли зустріч надзвичайно корисною та отримали іменні електронні сертифікати.

unnamed6

19631

Навіть під час війни, викладачі кафедри географії та методики її навчання,  факультету «Географії, туризму та історії», не перестають працювати в науковому напрямі. Так, 30 квітня 2022 р., викладачі факультету Лакомова Олена Йосипівна та Карпенко Тетяна Анатоліївна, виступили з науковою доповіддю на ІІI Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції студентів, аспірантів та науковців.

Матеріали були  опубліковані в збірнику праць «Економіко - правові дискусії». Хоча формат конференції і он-лайн, і конференція була перенесена, а сертифікат  виданий з затримкою, це все одно не  вплинуло на рівень науково- практичного заходу.

Карпенко Тетяна Анатоліївна page 0001 Лакомова Олена Йосипівна page 0001

19630

конференція на сторінку кафедри 2 page 0001

 

19582

Викладачі кафедри Географії та методики її навчання,

Олена Лакомова та Тетяна Карпенко,  пройшли он-лайн курс в  Європейській академії наук і досліджень, Гамбург (Німеччина)  та отримали сертифікати

Асоціація вчених Європейська академія наук та досліджень відповідає за забезпечення наукових реформ; організація наукових досліджень у різних галузях науки; забезпечення організації, координації, розвитку досліджень

Організація та проведення наукових досліджень, спрямованих на захист культури, традицій та звичаїв, зміцнення зв'язків між наукою та освітою, Академія застосовує єдину центро-управлінську модель досліджень, які проводяться в науково-дослідних установах, вживає заходів щодо оцінки ефективності

Курс «Методи дослідження»  проводили досвідчені фахівці EASR академії за темами

1. Що таке дослідження ?

2. Що таке огляд літератури і навіщо він потрібний

3. Чому навички планування та управління важливі для досліджень

4. Звідки ви знаєте, що були добрим дослідником наприкінці проекту

Сертификат 3 page 0001 Сертификат 4 page 0001

19571

з 7 по 14 лютого 2022 р. викладачі кафедри Географії та методики її навчання,

Олена Лакомова та Тетяна Карпенко,  пройшли он-лайн курс в  Європейській академії наук і досліджень, Гамбург (Німеччина).

Курс складався з 5 модулів (10 годин), навчання проводили досвідчені фахівці EASR академії.

Головними темами курсу є:

- забезпечення наукових реформ;

- організація наукових досліджень у різних галузях науки;

- забезпечення організації, координації, розвитку досліджень.

По закінченню курсу був виданий сертифікат, в перспективі - співпраця з академією та можливість публікації наукових досліджень в журналі Європейська академічна наука та дослідження.

18513

21.10.2021 р. студенти-географи та викладачі кафедри географії та методики її навчання

прийняли участь у вебінарі «Сучасний підручник із географії: у фокусі запитів учителя й учнів покоління цифрових джунглів», що проводився за ініціативи кафедри географії та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка.

Спікеркою вебінару була Валентина Бойко (м. Київ), керівниця Інформаційно-видавничої агенції «Освіта України», членкиня Українського географічного товариства та Національної спілки журналістів України, авторка шкільних підручників і посібників із географії.

17193

Викладач  кафедри географії та методики її навчання  

Пантелєєва Наталя Борисівна ( з 10 червня по 10 липня 2021 року,) 

прийняла участь у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу” 

в обсязі 120 годин або 4 кредитів ЕСЕS (з них 15 годин інклюзивної освіти/0,5 кредиту ЕСЕS) та

присвоєння кваліфікації Міжнародний Вчитель/Викладач.

16826

Викладачі  кафедри географії та методики її навчання  

Ганчук Олена Вікторівна ( з 21.06.2021 р. по 31.07.2021 р) та 

Мантуленко Світлана Вікторівна ( з 09.11.2020 р. по 18.12.2020 року  )

 пройшли Міжнародне стажування Collegium Civitas у місті Варшава, Польща,

Тема: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі». 

Після стажування викладачі отримали сертифікати  на 180 годин, 6 кредитів ЄКТС.

мантуленко стажування мантуленко 2 стажув

 

ганчук стажування

16824

28 травня 2021р. викладачі кафедри географії та методики її навчання: Карпенко Тетяна Анатоліївна та Лакомова Олена Йосипівна прийняли  участі в пленарному засіданні польсько-словацько-української конференції з проблем освіти в сучасний період.

На пленарному засіданні науковці з Литви, Польщі, Словаччини, України обговорювали проблеми розвитку суспільства за умов невизначеності.

Теми доповідей :

The situation of education in Poland during a pandemic.

Formation of the information society: training course onmanagement of internationalization and German-Ukrainian academic cooperation 2020-2021

Information systems and technologies in tourism.

Cosmopolitanization and the problem of education in the digital society.

Пленарне засідання відбулось на платформі Google Meet.

16029
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30