Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

21.10.2021 р. студенти-географи та викладачі кафедри географії та методики її навчання

прийняли участь у вебінарі «Сучасний підручник із географії: у фокусі запитів учителя й учнів покоління цифрових джунглів», що проводився за ініціативи кафедри географії та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка.

Спікеркою вебінару була Валентина Бойко (м. Київ), керівниця Інформаційно-видавничої агенції «Освіта України», членкиня Українського географічного товариства та Національної спілки журналістів України, авторка шкільних підручників і посібників із географії.

17193

Викладач  кафедри географії та методики її навчання  

Пантелєєва Наталя Борисівна ( з 10 червня по 10 липня 2021 року,) 

прийняла участь у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу” 

в обсязі 120 годин або 4 кредитів ЕСЕS (з них 15 годин інклюзивної освіти/0,5 кредиту ЕСЕS) та

присвоєння кваліфікації Міжнародний Вчитель/Викладач.

16826

Викладачі  кафедри географії та методики її навчання  

Ганчук Олена Вікторівна ( з 21.06.2021 р. по 31.07.2021 р) та 

Мантуленко Світлана Вікторівна ( з 09.11.2020 р. по 18.12.2020 року  )

 пройшли Міжнародне стажування Collegium Civitas у місті Варшава, Польща,

Тема: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі». 

Після стажування викладачі отримали сертифікати  на 180 годин, 6 кредитів ЄКТС.

мантуленко стажування мантуленко 2 стажув

 

ганчук стажування

16824

28 травня 2021р. викладачі кафедри географії та методики її навчання: Карпенко Тетяна Анатоліївна та Лакомова Олена Йосипівна прийняли  участі в пленарному засіданні польсько-словацько-української конференції з проблем освіти в сучасний період.

На пленарному засіданні науковці з Литви, Польщі, Словаччини, України обговорювали проблеми розвитку суспільства за умов невизначеності.

Теми доповідей :

The situation of education in Poland during a pandemic.

Formation of the information society: training course onmanagement of internationalization and German-Ukrainian academic cooperation 2020-2021

Information systems and technologies in tourism.

Cosmopolitanization and the problem of education in the digital society.

Пленарне засідання відбулось на платформі Google Meet.

16029

19 травня 2021 року в рамках міжнародної конференції «KRSS2021: КРИВИЙ РІГ, ВЕСНА СТАЛОГО РОЗВИТКУ» викладачі кафедри географії та методики її навчання: доценти І.В. Холошин, О.В. Бондаренко, Л.В. Бурман, старші викладачі О.В. Ганчук, С.В. Мантуленко, І.М. Варфоломєєва, ассистент Н.Б. Пантелєєва прийняли участь у другому семінарі «ГЕОГРАФІЯ ДЛЯ СТАЛОГО МАЙБУТНЬОГО» https://bondarenkoolga9.wixsite.com/gsd-2021

Скриншот 2021 05 19 20.26.30

15783

 Викладачі кафедри географії та методики її навчання Лакомова Олена Йосипівна та Карпенко Тетяна Анатоліївна, на базі Державного університету економіки і технологій (м. Кривий Ріг) пройшли Міжнародне науково-педагогічне стажування. В період з січня по квітень 2021 року проходили тренінги, вебінари, дискусійні панелі. Завершальним етапом була участь в Міжнародному науковому конгресі та публікація статті у Французькому виданні SHS Web of Conferences.
В заході приймали участь науковці з Пeру, Латвіі, Узбeкистана, Украіни. Захід відбувся за підтримки ПАТ АрсeлорМіттал та Мeтінвeст.

л4 л3

15759

Викладачі кафедри географії та методики навчання Карпенко Тетяна Анатоліївна і Лакомова Олена Йосипівна та викладач кафедри туризму та економіки Шиян Дарія Валеріївна, 22 квітня 2021 року прийняли участь в Всеукраїнській дистанційній екологічній науково-практичній конференції з міжнародною участю «ЕКОЛОГІЯ. ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ. ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЛЮДСТВА»

15520

12-16 квітня 2021 року на базі Державного університету економіки та технологій (м. Кривий Ріг), відбувся черговий  IV Міжнародний науковий конгрес SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2021, який об'єднав понад 500 учасників з більш ніж 20 країн світу. Участь у конгресі взяли вчені та науковці з України, Латвії, Польщі, Узбекистану, Таджикистану, Казахстану, Грузії.

image1

15240

Вже другий рік поспіль в Україні проходить Міжнародна науково-практична конференція "Роль науки та освіти в забезпеченні сталого розвитку". Це співпраця Вищої технічної школи в Катовіце (Польща), Вищої школи економіки і державного управління в Братиславі (Словаччини) та українських ВУЗів. 

конф гео21

 

15024

1-2 квітня 2021 року в Льотній академії Національного авіаційного університету (м.Кропивницький) пройшла VIІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України», присвячена 70-річчю утворення Льотної академії НАУ

вод тур1

Організаторами конференції виступили: Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської  молоді,  Кіровоградська обласна державна адміністрація,  Льотна академія Національного авіаційного університету, Криворізький державний педагогічний університет, Федерація спортивного туризму України

 Участі в конференції брали науковці, викладачі, студенти, докторанти, фахівці з прикладних напрямків розвитку туризму 

Результати своїх досліджень представили і викладачі Криворізького державного педагогічного університету. Доцент  кафедри географії та методики її навчання  Олена Лакомова та асистент кафедри Тетяна Карпенко, в співавторстві з колегою кафедри туризму та економіки Дарьєю Шиян (КДПУ) Вони представили доповідь «Водні тури як сучасний напрямок розвитку туризму Криворізького регіону»

вод тур2

Конференцію включено до плану заходів з підвищення кваліфікації МОНУ з загальним обсягом 30 годин (1 кредит ЄКТС)

 

15023
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша