Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

ФІМ_Інформаційний_захід_Тиждень_академічної_доброчесності_від_магістрів-перекладачів.jpg

22 листопада 2024р. на кафедрі перекладу та слов'янської філології факультету іноземних мов КДПУ у межах ОК «Планування та організація наукової діяльності» (викладач – проф. Марина Варданян) відбувся інформаційний захід «Тиждень академічної доброчесності від магістрів-перекладачів». Студенти-магістранти групи АПм-24 кафедри перекладу та словʼянської філології представили презентації, інтерактивні квізи, комікси та відео, які покликані допомогти зрозуміти що криється за важливим для наукової спільноти терміном академічна доброчесність, які принципи академічної доброчесності, як діяти в рамках академічної доброчесності та чого не можна робити. Також здобувачі поділилися порадами, де шукати матеріали для написання академічних робіт, висвітлили питання використання штучного інтелекту та обговорили його роль у просторі наукових пошуків.

Красно дякуємо проф. Марині Варданян та студентам групи АПм-24 за цікавий та корисний захід! Бажаємо успіхів на науковій ниві!

28488

ФІМ_кураторська_година_до_Дня_Гідності_та_Свободи_2024.jpg

"Це нашої історії рядки: "Хто виволиться сам, той буде вільним, хто визволить кого - в неволю візьме" (Л.Українка)" - саме з такої цитати розрочали загальнофакультетську кураторську годину здобувачки освіти 2 курсу факультету іноземних мов Курликіна В.П. та Акан Я.В., які проходчть третій етап виробничої практики.

21 листопада Україна відзначає День Гідності і свободи. Доповідачки зазначили, що метою запровадження цієї дати стало донесення до суасного і майбутньог опоколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні на початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Здобувачки освіти презентували цікаві історичні факти, обговорили із присутніми ключові поняття державності й патріотизму.

28364

Захід_патріотичного_виховання_до_Дня_Гідності_та_Свободи_на_факультеті_іноземних_мов.jpg

21 листопада в Україні відзначається свято - День Гідності та Свободи.

Запрошуємо усіх долучитися до заходу на нашому факультеті та більше дізнатися про події, які передували історії становлення цього важливого дня для українскьої незламної нації.

Дата проведення заходу - 21 листопада 2024р.

Час - 9.30

Місце проведення - онлайн-конференція 

https://us05web.zoom.us/j/4712417276?pwd=XqrID9V6bMJk48fHZ3IYFYFhN3SmaN.1&omn=83338692662

Ідентифікатор конференції 471 241 7276

Код доступу TEfqbo

Чекаємо на вас!

28315

Загальнофакультетський_захід_щодо_академічної_доброчесності.jpg

13 листопада відбувся загальнофакультетський захід присвячений питанню академічної доброчесності.

Підготували захід кафедра англійської філології, кафедра перекладу та словʼянської філології, кафедра німецької мови та літератури з методикою викладання. Модератором заходу була доцент кафедри англійської філології Ірина Анатоліївна Дирда. На заході були висвітлені принципи та стратегії академічної доброчесності, різновиди порушень академічної доброчесноті, відповідальність за порушення академічної доброчесності, не оминули організатори і питання використання штучного інтелекту. Наприкінці заходу було проведено інтерактив, який засвідчив розуміння здобувачами освіти основних понять та принципів академічної доброчесності.

Щиро дякуємо організаторам заходу за теплу зустріч та корисну інформацію!

28314

тижд.академ.добр.1_2024_каф.перекладу.png

Шановні студенти, учні та викладачі! Запрошуємо всіх охочих приєднатися до інформаційного заходу “Тиждень академічної доброчесності від магістрів-перекладачів”, що відбудеться в онлайн-форматі 22 листопада 2024 року о 12.50 на кафедрі перекладу та слов'янської філології факультету іноземних мов КДПУ у межах ОК “Планування та організація наукової діяльності” (викладач - проф. Марина Варданян).

28309

День_філолога_2025_1.png

День філолога на факультеті іноземних мов КДПУ 2025

Шановні студенти, учні та вчителі. Запрошуємо вас взяти участь у ІІІ Науково-практичній конференції та творчій лабораторії, що відбудеться 25 квітня 2025 року на базі факультету іноземних мов КДПУ.

Захід передбачає участь у двох напрямах:
1) Дослідницький, методичний напрям: результати досліджень учнів і студентів, методичні розробки вчителів іноземних мов та зарубіжної літератури.
2) Творчі лабораторії (учні, студенти): декламування власних віршів, конкурс перекладів, есе та історії різних жанрів.

Для участі в науково-практичній конференції та творчій лабораторії необхідно до 14 квітня 2025 року заповнити заявку за покликанням і надіслати матеріали (тези, творча робота, методична розробка, переклад тощо) на адресу [email protected]

Після проведення конференції планується видання електронного збірника матеріалів. У збірнику будуть представлені матеріали обох напрямів конференції: здобутків дослідницьких робіт учнів та студентів, методичних розробок вчителів та творчої лабораторії. Публікація безкоштовна. Усі учасники отримають іменні сертифікати та електронну копію матеріалів конференції.

Деталі за покликанням.

Запрошуємо до участі!

28213

international_english_literature_project.jpg

Запрошуємо усіх зацікавлених у виченні англійської мови і літератури долучитися до міжнародного проєкту «INTERNATIONAL ENGLISH LITERATURE PROJECT».

Організатором лекторію є кафедра англійської філології факультету іноземних мов Криворізького державного педагогічного університету.

Запрошено спікерів, які представлять цікаві лекції та перезентації щодо актуальних теманглійської літератури Середніх віків і Ренесансу, із вітчизняних та зарубіжних ЗВО.

Відеозапрошення

Детальніше у дописі кафедри англійської філології.

Слідкуйте за анонсами у дописах кафедри англійської філології.

28169

свято_Геловіну_2024.jpg

У межах традиційної співпраці Криворізького державного педагогічного університету зі школами міста здобувачі освіти спеціальності Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література організували та провели тематичний захід з лінгвокраїнознавства "Halloween" для учнів Криворізької гімназії №16.

Метою заходу було ознайомлення школярів з культурними особливостями святкування Геловіну (Halloween) в англомовних країнах. Наші здобувачі освіти розробили інтерактивні завдання, мовні ігри та конкурси, що і дозволило учасникам отримати нові знання про традиції світкування, а також удосконалити свої комунікативні навички в англійській мові.

Детальніше у дописі кафедри англійської філології.

28014

гостьова_лекція_21.10.24.jpg

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь у гостьовій лекції "Особливості навчання іноземних мов в умовах НУШ,"

Презентерами будуть Козаченко Світлана Іванівна та Коваль Наталя Валеріївна.

Лекторки презентують лекцію на тему "Інструктивно - методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання іноземних мов у закладах загальної середньої освіти у 2024/2025 навчальному році" та "Досвід роботи в НУШ з 5 - 7 класами".

Інформація про лекторок: Козаченко Світлана Іванівна, вчитель вищої категорії, методист, вчитель англійської мови Криворізької гімназії №102,  Коваль Наталя Валеріївна - вчитель вищої категорії, методист, вчитель англійської мови  Криворізького ліцею #24. 

Чекаємо на всіх бажаючих у зум-конференції за покликанням https://kdpu-edu-ua.zoom.us/j/82380477364?pwd=ZnlKY1NYOWRIMXZOb2NHN1pPS3NXZz09

27789

лекція_Варданян_М.В._червень_2024.jpg

У червні 2024 року в Парижі відбулася міжнародна наукова конференція «European Narratives and Identity: Ukraine – A New Perspective», у якій взяли участь представники різних українських та європейських університетів. Серед них наша колега – д-р філол. наук, проф., професор кафедри перекладу та слов’янської філології Марина Варданян, яка зараз проходить наукове стажування в Гайдельберзькому університеті.

У перший день конференції проф. Марина Варданян виступила на секції «Exploring Ukrainian Narratives of the War». Марина Володимирівна виголосила доповідь про переклади як форму культурної дипломатії задля промоції України, її культури та мови у світі. На другий день конференції проф. Марина Варданян модерувала секцію «Constructing National Identity: The Role of Narratives and Symbols», на якій йшлося про вишивку як український код, деконструкцію культурних стереотипів, культурну ідентичність українців серед європейських націй та культурну дипломатію.

Детальніше за покликанням.

27791
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31