Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

Сьогодні, 2 травня, у Чистий Четвер, напередодні великого свята Великодня, студенти ІІІ курсу гр.АНФ-21, IV курсу гр. АНФ-20 спеціальності "Середня освіта. Англійська мова і зарубіжна література" разом з викладачами кафедри Англійської філології стали учасниками благодійної акції студ. ради КДПУ до Великодних свят. Студенти проявили ініціативу, власну патріотично-громадську позицію, самотужки зібрали кошти та придбали святкові смаколики і необхідні речі для ЗСУ. Це невеликий внесок кожного учасника акції у наближення нашої перемоги та можливість подякувати нашим захисникам і захисницям.зображення viber 2024 05 02 13 22 07 954зображення viber 2024 05 02 13 22 07 498

Наші студенти виконали план робіт на сьогодні, а ви?

26501

          У період з 14 по 21 березня 2024 року у Криворізькому державному педагогічному університеті було проведено тренувальне національне мультипредметне тестування з англійської мови. Програма тестування складалася із завдання на читання, тестування лексичних та граматичних навичок та уміння послуговуватися мовою у наближених до НМТ умовах.

          Підготовка до проведення тренувального НМТ складалась із декількох етапів. На першому етапі було здійснено науково-методичну підготовку та розроблено матеріали для проведення тестування. На другому етапі було зібрано робочу групу, до складу якої увійшли викладачі кафедри англійської філології та студенти І-ІІІ курсів, задля обговорення можливих труднощів, які можуть виникнути у майбутніх абітурієнтів під час проходження тренувального НМТ. Таким чином, у ході проведення пробного національного мультипредметного тестування було враховано коментарі та побажання студентів, які в попередні роки проходили тестування з англійської мови.

          Наступним етапом стало проведення опитування серед майбутніх абітурієнтів, а також самого тренувального національного мультипредметного тестування з англійської мови.

          Усього у пробному НМТ з англійської мови взяли участь 96 осіб. Найвищий показник (200 балів) отримали 3,1% учасників. Середній показник по тренувальному НМТ склав 153 бали. Отримані результати дозволять майбутнім абітурієнтам звернути увагу на свої помилки та прогалини, що надасть змогу ретельніше підготуватись до чинного НМТ.

          Серед учасників тренувального НМТ 86% є здобувачами освіти в ЗЗСО у м. Кривий Ріг, зокрема у Криворізькому Центрально-Міському ліцеї, Криворізькому ліцеї №95 КМР, КНВК №129 «ГЛАС»,  Криворізькому ліцеї №4 КМР, Криворізькому ліцеї №71 та ін. Близько 5,2% учасників є здобувачами освіти у селищах Дніпропетровської та інших областей України. Зокрема, це здобувачі із Академічного ліцею №15, смт. Кам’янське, Ільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Закарпатська область, Софіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, смт. Софіївка, що складає 3,1% усіх учасників. Близько  10,4% учасників є здобувачами освіти у ЗЗСО в обласних центрах України та містах Дніпропетровської області. Зокрема, це учні ЗО ПЗНЗ «МІДГАРД», м. Київ, Чернівецького ліцею №7, м. Чернівці та КЗЗСО «Перспектива», м. Жовті Води.

25675

Естетичне виховання є вагомою складовою для формування майбутніх вчителів. Серед різноманітних заходів, які проводяться кафедрою англійської філології, для формування естетичних смаків, естетичних почуттів, поглядів та переконань - естетичної культури в цілому, 21 березня 2024 р. в гр. АЗЛ-23 було проведено захід до Дня поезії.

1

Поезія - це мистецтво виразного слова, здатного проникнути в таємниці людської душі. Щоб досягнути цієї складної мети необхідно віртуозно володіти цілим арсеналом художніх засобів задля відтворення як гармонії звуків та рим, так і красивих, загадкових, зворушливих ідей-думок, народжених за законами  поетичного мистецтва. Поетичне слово - є вищою формою існування мови, неосяжним поєднанням думки і почуття. 

2

Метою кожного поета є вираження своїх внутрішніх переживань та сприйняття світу навколо. Вони створюють свої твори, щоб поділитися своїми думками та почуттями з іншими людьми, надихнути їх або привернути увагу до важливих проблем. Ліна Костенко – одна з таких поетес, яка відома своєю "гострою, як бритва" поезією. Її твори відзначаються щирістю, безкомпромісністю та принциповістю. Вона не боїться висловлювати свої думки та боротися за свої ідеали через слово. Така поезія має величезне значення у сучасному світі, де дедалі більше цінностей стають під сумнівом або потребують захисту. Також студенти мали можливість продемонструвати свої творчі досягнення, декламуванні власних віршів та навички у перекладі віршів на англійську мову. Ми віримо, що подібні ініціативи мають продовжуватися, надихаючи та підтримуючи студентів у їхньому творчому шляху.

3

4

25674

Шановні учасники! 📚

З нетерпінням чекаємо вашої участі у тренінговому національному мультипредметному тестуванні з англійської мови, яке відбудеться онлайн з 14 по 21 березня. 🗓️

Дата: 📅 14-21 березня 2024 року
Час: ⏰ будь який час у зазначені дати
Місце:  https://forms.gle/fD3sBAMke34rAbom6

Це ваш шанс продемонструвати свої знання та отримати корисний досвід перед майбутніми екзаменами. 🌟

Програма тестування включає в себе:

Завдання на читання
Тестування лексичних та граматичних навичок
Оцінка здатності використовувати мову у наближених до НМТ умовах
Не пропустіть цю можливість підвищити свій рівень володіння англійською мовою та розвинути свої академічні навички! 🚀

У вас є чудова можливість зразу перевести свої результати у 200-бальну шкалу після проходження тесту. 

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до [email protected].

Чекаємо на вас з нетерпінням! 🎉

25461

7 березня кафедра Англійської філології провела зустріч робочої групи щодо організаціі та проведення тренувального НМТ-2024 з англійської мови в рамках професйно-орієнтаційної роботи кафедри у вступній кампанії КДПУ 2024. До складу групи увійшли: Зоренко Ірина Станіславівна, завідувач кафедри англійської філології, Шуміліна Ірина Павлівна, відповідальна за проведення пробного НМТ з англійської мови; Кобилінська Анна Сергііївна, викладач кафедри англійської філології; а також студенти І-ІІІ курсів спеціальності 014 Середня освіта. Англійська мова і зарубіжна література (Чайка Є., Литвин Д., Степанова Є., Ісмаілова Е., Корсікова Є., Шпилякова О.).

1

Під час зустрічі учасники обговорили зміст та формат тесту, студенти висловили побажання щодо організації самого тестування, а також, виходячи з власного досвіду проходження пробних тестувань на базі КДПУ за минулі роки, висловили велику підтримку проведенню подібних заходів. Як зазначили самі студенти, пробне тестування дає можливість не тільки перевірити свої знання та рівень підготовки до складання НМТ, але це ще чудова можливість потренувати свою психологічну стійкість у подоланні стресового стану під час проходження тесту, адже умови пробного тестування максимально наближені до реального. Отже, було вирішено 16-17 березня провести пробне НМТ-2024 з англійської мови, деталі про тестування буде повідомлено в об'яві на сайті КДПУ.


3

25460

У Львові 23.02.2024-25.02.2024 проходив тренінг, що проводився відомим британським професором, автором популярних видань, Хью Делларом. Викладачі кафедри малу чудову можливість бути присутніми на цьому заході, прослухати новітні методики викладання англійської мови, поспілкуватись з колегами з різних регіонів країни, обмінятись досвідом.

1Д2Д

 

 

 

 

 

25072

Проведення кураторської години на честь дня пам'яті загиблих героїв "Небесної Сотні" є важливим заходом для вшанування їхнього героїзму та відданості ідеалам свободи. Це дає можливість нам, як молодому поколінню вивчити історію подій, відчути дух жертовності та величі, які супроводжували подвиг Героїв. Для майбутнього України це означає невід'ємну частину пам'яті та національної ідентичності, що надихає на прагнення до свободи, справедливості та демократії." - саме так прокомнтували студенти групи АНФ-21 цей захід, спрямований на формування патріотизму та громадської позиції у студентів спец. Середня освіта. Англійськса мова та література.

1a2a

24870

Семінар "CELTA: focus on classroom practice " під керівництвом Смірнової Наталії, вчительки англійської мови, менторки кафедри іноземних мов школи «Мідгард», тренерки з підготовки до міжнародних іспитів (KET, PET, FCE, IELTS), а також ЗНО/НМТ, організаторки міжнародних освітніх проєктів, координаторки співпраці закладу освіти з SR Teaching & Learning Language Centre та Міжнародним лінгвістичним центром ILC, тренерки дебатного клубу відбувся з метою поглиблення знань та вмінь у сфері викладання англійської мови. Учасники мали можливість ознайомитися з інноваційними методиками викладання, отримати поради від досвідченої викладачки.гл

24796

День Святого Валентина – це більше, ніж лише комерційне свято з великою кількістю шоколаду та квітів. Це час, коли ми маємо можливість не лише виразити свою любов до близьких, але й поглибити розуміння інших культур та розвинути мовленнєві навички. Відмінним прикладом такого святкування є ініціатива, проведена для студентів, яка була спрямована на стимулювання мовленнєвої та міжкультурної компетентності.

Цей захід став особливим в академічному календарі студентів, оскільки він дозволив їм зануритися у світ традицій та поглядів, що відрізняються від їхніх власних. Один із важливих аспектів заходу – обговорення історії та значення Дня Святого Валентина. Студенти мали можливість поділитися своїми знаннями та дослідженнями щодо цього свята, висловити своє ставлення до нього та з’ясувати, як ця традиція сприймається в різних країнах.

2

Протягом заходу студенти також демонстрували аспекти свого життя, які вони найбільше люблять. Це може бути предмет або заняття, яке надихає їх, або навіть людина, що має значення для них. Це дозволило учасникам краще пізнати один одного та побачити різноманіття інтересів та цінностей серед студентської громади.

5

24764

Шановні студенти!
Запрошуємо вас взяти участь у нашому тренінгу «CELTA: focus on classroom practice». Тренінг пройде під керівництвом Смірнової Наталії, вчительки англійської мови, менторки кафедри іноземних мов школи «Мідгард», тренерки з підготовки до міжнародних іспитів (KET, PET, FCE, IELTS), а також ЗНО/НМТ, організаторки міжнародних освітніх проєктів, координаторки співпраці закладу освіти з SR Teaching & Learning Language Centre та Міжнародним лінгвістичним центром ILC, тренерки дебатного клубу. Цей захід буде присвячений поглибленню знань та вмінь у сфері викладання англійської мови. Запрошена експертка допоможе вам розширити ваші можливості та впровадити нові методики у вашу практику або у майбутній кар'єрі. Не пропустіть цю унікальну нагоду набути нових знань та скілів. Долучайтеся до нас!

зображення viber 2024 02 12 11 49 02 941
Дата: 14.02.24
Час: 12.50
Місце: Zoom
Будемо раді бачити вас серед учасників!

24673
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31