Кафедра музикознавства, інструментальної
та хореографічної підготовки
Факультет мистецтв

97798л

Життя людини – це низка подій. Ці події ніби намистинки творять рукотворний ланцюжок життєвого простору кожного з нас. І не важливо, чи ті події є позитивними, чи вони несуть негативний заряд, чи вони є маленькими або винятковими, кожна залишає певний слід у нашому житті. Як камінчик на воді, що запускає великі та маленькі кола, людина, перебираючи уявні життєві намистинки, відтворює у своїй пам’яті безліч ситуацій, переживань, подій.

Події творчого спрямування в житті людини несуть найбільший емоційний заряд. Саме тому і відлуння їх є яскравішим, потужнішим. Подібним насиченим емоційним після смаком звучить в душі кожного причетного і творча подія, що сколихнула Криворіжжя навесні – I-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс музикантів-виконавців «Музичний дивоцвіт», ініційований факультетом мистецтв і проведений на базі Криворізького державного педагогічного університету 18-21 квітня 2019 року за підтримки Національної Всеукраїнської музичної спілки України та Управління культури виконкому Криворізької міської ради.

6шл0578щлге8шлег8

 

 

 

 

 

 

 

 

Мистецький форум, що відбувся зовсім нещодавно, об’єднав досить потужне коло українських музикантів, що продемонстрували високий професійний виконавський рівень у різних номінаціях. Географія конкурсу, що у статусі Всеукраїнського відбувся вперше, є досить широкою. Крім представників освітніх закладів Кривого Рогу до нас завітала обдарована молодь Нікополя, Олександрійського, Дніпра, Кропивницького, Харкова, Вінниці, Мелітополя, Одеси. Крім спеціалізованих закладів освіти (музичних шкіл, шкіл мистецтв, коледжів, академії культури, факультетів мистецтв педагогічних університетів), до кола конкурсантів долучилися центри дитячої та юнацької творчості та загальноосвітні школи.

8лд689957шщ86989889

 

 

 

 

 

 

 

7742

5790дшгеш8н90

6 квітня 2019 р. в танцювальних залах КДПУ пройшов методичний семінар для керівників гуртків та закладів мистецької освіти за темою: "Методика використання практичних і теоретичних принципів contemporary dance в навчанні танцівників різних вікових категорій" та майстер-класс з теорії та методики викладання сучасного танцю.

Під час семінару відбулась презентація навчально-методичного посібнику "CONTEMPORARY DANCE. Теорія та методика викладання сучасного танцю. Теорія в ілюстраціях".

Для участі у цій важливій культурно-мистецькій події зареєструвались понад 50 учасників — керівників і вихованців хореографічних колективів і закладів міста.

апно5987056988084567о

 

 

 

 

 

 

 

7681

1

2

3

4

4891

                                                                ВІТАЄМО

                                 Переможців І Відкритого регіонального конкурсу

                                 студентів – виконавців на музичних інструментах

 

                                    НОМІНАЦІЯ «ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ АНСАМБЛІ»

Лауреати II премії

ФОРТЕПІАННИЙ ДУЕТ (Ріхтарич М., Сиволап О.)

Клас доц. Сидоренко Т.Д.

ФОРТЕПІАННИЙ ДУЕТ (Чехла О., Добриднік К.)

Клас доц. Сидоренко Т.Д., клас доц. Шрамко О.І.

                                                    НОМІНАЦІЯ «ФОРТЕПІАНО»

зі спеціальною музичною освітою:

без спеціальної музичної освіти:

Лауреати II премії

ГАРЦУЄВА К.

Клас доц. Чеботаренко О.В.

СТОРЧЕУС К.

Клас доц. Чеботаренко О.В.

ДОБРИДНІК К.

Клас доц. Шрамко О.І.

 

ЗАВІЗІОН Г.

Клас доц. Могілей І.В.

 

Лауреати III премії

 

РІХТАРИЧ М.

Клас доц. Сидоренко Т.Д.

 

ХОРОЛЬСЬКА Н.

Клас доц. Чеботаренко О.В.

Дипломанти

 

БОНАР В.

Клас доц. Чеботаренко О.В.

 

ЗНАМЕНСЬКИЙ А.

Клас доц. Могілей І.В.

                                       НОМІНАЦІЯ «ОРКЕСТРОВІ ІНСТРУМЕНТИ»

зі спеціальною музичною освітою:

без спеціальної музичної освіти:

Лауреати II премії

ГРОХ В.

Клас ст.викл. Міщанчук В.М., конц. Мазіна О.О.

МИРШАВКА І.

Клас ст.викл. Міщанчук В.М., конц. Мазіна О.О.

СОВЕНКО Є.

Клас ст.викл. Міщанчук В.М., конц. Мазіна О.О.

ТКАЧ  Я.

Клас викл. Ободовської М.В. (Дніпропетровський обласний коледж культури)

ТЕРЕЩЕНКО А.

Клас ст. викл. Білоненка Г.О.

 

Лауреати III премії

МОМОТ М.

Клас викл. Касілова І.А.

СМАЛЬ В.

Клас викл. Касілова І.А.

ОБЕРТИНСЬКА Н.

Клас ст. викл. Білоненка Г.О.

ФАРКОВЕЦЬ Т.

Клас викл. Федо О.Р., конц. Старкіна Т.В.

Дипломанти

КЛІМОВ В.

Клас викл. Федо О.Р., конц. Старкіна Т.В.

МАРМИШ В.

Клас викл. Зарванської В.І.

1803

З ініціативи редакції Першого Криворізького каналу та сприянні Криворізького педагогічного університету, учасники народного камерного хору «Crescendo» 17 січня 2017 року заспівали у супермаркеті твір Миколи Леонтовича.
«Це гімн Різдва, гімн Добра, Світла. Це вічне свято», — говорить диригент камерного народного хорового колективу «Crescendo» Вікторія Сергеєва.
Викладачі навчально-реабілітаційного центру «Сузір'я», дізнавшись від одного з учасників колективу про організацію флешмобу, вирішили приєднатись до виступу студентів Криворізького державного педагогічного університету. Двоє учениць виконали щедрівку мовою жестів. Це було сюрпризом і для самих хористів.
«Люди так радіють, коли раптово звучить жива музика. Ми багато років поспіль колядуємо на Різдво. Раді відгукнутись на такі ініціативи», - розповідає після виступу солістка хору «Крещендо», випускниця факультету мистецтв Ольга Кулакевич.
Флешмоб, під час якого майбутні педагоги просто зібрались в одній залі і заспівали перші звуки відомого на весь світ «Щедрика», привернув увагу покупців і працівників супермаркету.
За словами керівника хорового колективу Вікторії Сергеєвої, сьогодні дуже важливо згадувати давно забуті твори українських композиторів.
«Цьогоріч виповнюється 100 років із дня написання твору. Леонтович, як на мене, - ментальний український композитор. Це ж генетичний код нашої нації. У 1921 році він був жорстоко вбитий у батьковому будинку», - розповідає керівниця хорового колективу КДПУ.
«Музику Леонтовича не співали, не грали понад 50 років. Мистецтвознавці говорять, що нині «Щедрик» отримав нове життя. А значить, і заслужене визнання».99ad808ee351dc657b499b59dc34d15683418c8ca47776d3be550853622936ca

374
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30