Кафедра музикознавства, інструментальної
та хореографічної підготовки
Факультет мистецтв

На запрошення випускників минулих років Кудрявого Ю. і Міщенко Л. інструментальний дует "Калинка" у складі лауреатів міжнародного конкурсу Корольков Є.С. (балалайка) і Білоненко Г.О. (баян) виступив із сольним концертом на два відділення в Палаці культури Каховського р-ну Херсонської обл. до Дня сільського працівника ТОВ "Агробізнес" (30 листопада 2018р. о 15:00). 

53689рти7980щльк65 
   

 

 

                                                                                   

 

 

В програмі концерту прозвучали: Танго Р.Дієнса, Тустеп, карело-фінська полька А.Циганкова, Концертні варіації на тему чардашу Є.Зубцова, укр.н.пісня "Їхав козак за Дунай в обр. Г.Білоненка, Вальс-каприс, Світе місяць В.Андреєва, Фантазія "Семенівна", Коробейники В.Дителя, Ялиноньки-сосенки Є.Бикова, Концертні варіації на тему "Калинка" В.Городовської.

4679щдб8759ол

 

 

 

 

 

 

 

 

На професійних музикантів із Кривого Рогу (факультет мистецтв Криворізького державного педагогічного університету), відомий у місті та поза межами інструментальний дует чекали,  з великим задоволенням слухали і зал довго не відпускав зі сцени, прохаючи гри на біс. 

6494


любава

Серед  творчих колективів кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки виняткове місце займає ансамбль народного танцю «Любава». Він ніби весняний віночок прикрашає факультет мистецтв КДПУ, істотно збагачуючи культуру міста, області, країни.   

Історія «Любави» веде свій початок з 2008 року, коли на базі Криворізького державного педагогічного університету, за ініціативи викладача Катерини Юріївни Маркіної, було створено молодий, енергійний та перспективний колектив зі складу студентів факультету мистецтв спецільності «Хореографія».гопак

 

Вже за рік ансамбль почав впевнено доводити свою професійну спроможність у рамках фестивалів та конкурсів різних рівнів. Так, 2009 та 2010 роки ознаменувалися першими преміями у Всеукраїнських фестивалях-конкурсах – «Танець скликає друзів» (м. Кривий Ріг) та фестиваль дитячо-юнацької творчості «Зеленодольський зорепад» (м. Зеленодольськ).

танец

 Далі продовжується «переможна хода» колективу, який невпинно демонструє технічну оснащеність, творчу вигадливість, дух єдності. Серед найцікавіших звершень можна назвати наступні:

  • Диплом Гран-Прі Міжнародного фестивалю-конкурсу «На хвилях Дніпра» – 2017 р. (м. Київ).
  • Диплом Гран-Прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Осіння рапсодія» – 2015 р. (м. Київ).
  • Диплом Гран-Прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Танець скликає друзів» – 2012 р. (м. Кривий Ріг).
  • Лауреат І ступеню Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва «Танцююча осінь» – 2015 р. (м. Кривий Ріг).
  • Лауреат І ступеню Міжнародного фестивалю пісні і танцю «Перлина Черемошу» – 2015 р. (м. Вижниця).

Крім того, колектив постійно приймає участь у концертних заходах університету, району, міста (лауреат міського фестивалю-конкурсу мистецтв «Весна Рудани» – 2012 р., 2015 р., 2017 р.;  учасник Міського фестивалю національних культур «Єдина родина – моя Україна» – 2016 р., 2017 р. тощо). 

народ

Отже, за свої творчі досягнення колектив заслужено отримав ще одну відзнаку. У 2012 році постановою Президії Федерації профспілок України ансамблю було присвоєно почесне звання «Народний аматорський колектив профспілок України». 

 В репертуарі ансамблю українські, білоруський, єврейський, молдавський, іспанський народно-сценічні танці. Та головним творчим кредо молодого, але знаного у місті, в Україні та за її межами колективу є насамперед  збереження, популяризація та розвиток традицій українського танцю. Під керівництвом Катерини Юріївни Маркіної молодь продовжує вивчати і пропагувати найяскравіші явища народного хореографічного мистецтва України та світу.  

4505
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31