Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Щербина В.Г

Вітаємо члена Національної спілки художників України, Спілки дизайнерів України, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, Щербину Володимира Григоровича з ювілейною датою 75 років! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, творчої наснаги та невичерпної енергії у реалізації всього задуманого.

3 вересня 2024 pоку відбулась урочиста онлайн-зустріч магістрів першого курсу з деканом факультету мистецтв - доц., к.пед.н., член Спілки дизайнерів України, Ейвас Ларисою Феліксівною та куратором академічної групи, старшим викладачем кафедри образотворчого мистецтва Петренко Ольгою Олегівною. Здобувачів вищої освіти було проінформовано про організацію освітнього процесу у 2024-2025 навчальному році та важливості дотримання правил безпеки під час повітряної тривоги.
Вітаємо у нашій мистецькій родині та сподіваємося на плідну науково-педагогічну співпрацю!

вітаємо

2 вересня 2024 року відбулась урочиста зустріч з першокурсниками факультету мистецтв Кривоізького державного педагогічного університету! На зустрічі виступила декан факультету мистецтв - доц., к.пед.н., член Спілки дизайнерів України, Ейвас Лариса Феліксівна яка говорила зі здобувачами вищої освіти та викладачами про організацію освітнього процесу у 2024-2025 навчальному році, познайомила студентів з кураторами груп. Після офіційної зустрічі здобувачі вищої освіти долучилися до об'‎єднаної кураторської години.Вітаємо першокурсників у нашій мистецькій родині!

Зустріч з 1 курсом 1
Зустріч з 1 курсом 2 1

Тимчасовий розклад художньо-графічного відділення факультету мистецтв на період з 02.09.2024 - 06.09.2024р.

Вічна пам'ять!
Пікущий Олексій Іванович
(01.03.1968-24.08.2024)

ПікущийО

Колектив художньо-графічного відділення факультету мистецтв висловлює глибоке співчуття рідним та близьким у зв’язку зі смертю Пікущого Олексія Івановича 24.08.2024р. Світла пам'ять…

Олексій Іванович присвятив понад 19 років свого життя художньо-графічному відділенню факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету. Він запам'ятається як досвідчений педагог,  відповідальна людина та обдарований дизайнер, який користувався великою повагою серед викладачів та студентів. На кафедрі декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Олексій Іванович викладав широкий спектр дисциплін, зокрема: "Комп'ютерні технології в дизайні", "Проєктування упаковки", "Фотосправа та фотографіка", "Теорія та методика проєктування середовища" та багато інших. Він володів сучасним програмним забезпеченням для виконання дизайнерських проєктів та мав понад 25 років практичного досвіду роботи за спеціальністю. Окрім викладацької діяльності, Олексій Іванович активно брав участь у житті університету, виконуючи обов'язки куратора групи, голови профспілкової організації факультету та члена стипендіальної комісії.
Колектив художньо-графічного відділення факультету мистецтв висловлює щирі співчуття рідним та близьким Олексія Івановича Пікущого. Його внесок у розвиток факультету та виховання молодих талантів назавжди залишиться в нашій пам'яті. Царство небесне, вічна пам'ять!

На художньо-графічному відділенні факультету мистецтв для здобувачів вищої освіти "бакалавр" спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) розпочався підсумковий етап атестацій. Здобувачі вищої освіти складали "Комплексний екзамен із теорії та історії образотворчого мистецтва та методики його викладання".

photo 2024 06 08 16 08 30

15 травня 2024року у виставковому залі художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету відбулось відкриття персональної виставки арт провідника, художниці, випускниці художньо-графічного відділення, Юлії Білової!
В межах заходу відбувся майстер-клас, на якому учасники колективно створювали інтуїтивну та емоційну мандалу. До уваги глядачів були представлені жанрові акварелі: пейзажі, квіткові композиції, сюжетно-тематчні композиції казкового змісту. Також можно було придбати картини за донати для ЗСУ.
Запошуємо на виставку шановану спільноту Криворізького державного педагогічного університету, криворіжців та гостей міста.

Білова Ю.виставка Білова 2
Білова 4 Білова 8
Білова 3
Білова 5 Білова 6
Білова 8
Білова 9

День Вишиваншки 2024

26.04.2024 року відбулась зустріч декана факультету к.п.н., доц. Ейвас Л.Ф. зі здобувачами освіти випускних курсів бакалаврату спеціальностей 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) та 022 Дизайн. Обговорювалися питання перспективи вступу до магістратури, зокрема, складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Зустріч декана з 4 курсом

22 квітня 2024 року деканом факультету к.п.н., доц. Ейвас Л.Ф. та завідувачем кафедри образотворчого мистецтва к.п.н., доц. Пильнік Р.О. відбулося відкриття експозицій кваліфікаційних робіт кафедри образотворчого мистецтва "З Україною в серці".
На експозиції представлені кваліфікаційні роботи випускників кафедри образотворчого мистецтва різних років навчання. У добірці зібрані: пейзажі, натюрморти, портрети та сюжетно-тематичні композиції, що відображають розмаїття формально-стилістичних, композиційних і техніко-технологічний прийомів в галузі живопису, графіки, декоративного малярства та скульптури.
Запрошуємо Всіх бажаючих відвідати експозицію «З Україною в серці» у приміщенні художньо-гафічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету.

експозиції 1 експозиції 2
експозиції 3 експозиції 4