Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

14 травня 2020 року у Криворізькому державному педагогічному університеті відбулась звітна конференція студентів за допомогою платформи Zoom. Студенти факультету іноземних мов долучилися до заходу та прийняли участь у дискусії секції «Актуальні проблеми іноземної філології: лінгвістика та літературознавство», яка пройшла на базі кафедри англійської філології.

студ конф

Студенти презентували надбання своїх наукових пошуків, продемонстрували яскраві приклади ілюстрації свого матеріалу. Слово було надано студентам-магістрантам: Павленко Анастасія «Поняття дискурсу в сучасному мовознавстві», Зашкола Юлія «Поняття комунікативного іміджу в сучасній лінгвістичній літературі», Негуляєва Алла «Стилістичні засоби реалізації політичного образу Бориса Джонсона», Дар’я Корецька "Комунікативна сутність політичного дискурсу: основні риси й функції", Рева Анна « Специфіка жанру фентезі», Казаку Яна Тема "Характерні особливості англійської літературної казки".

Студентська конференція 14.05.2020

Такі заходи допоможуть студентам не тільки поглибити свої знання з іноземної мови, дізнатися про особливості функціонування мови у різних контекстах, а й удосконалити уміння та навички логічно структурувати свої погляди, думки, розвивати уміння виступати на публіці, триматися, бути гнучким.  Студенти  мали змогу отримати безцінний досвід, який дасть їм поштовх не лише використовувати мову та реалізовувати її у практиці, а також досліджувати різноманітні явища у лінгвістиці та літературознавстві.