Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

Дирда Ірина Анатоліївна у 2007 році закінчила магістратуру в Криворізькому державному педагогічному університеті за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Англійська та німецька мова і література».

У 2019 році Дирда І.А. захистила дисертацію «Розвиток полікультурної компетентності іноземних студентів на основному етапі навчання української мови» (науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор Бакум З. П.) та здобула ступінь кандидата педагогічних наук, спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання (українська мова).

Дирда І.А. працює викладачем на кафедрі англійської філології Криворізького державного педагогічного інституту з 2007 року. Викладає такі навчальні курси для студентів 1, 2 курсів факультету іноземних мов: «Практичний курс англійської мови», «Лінгвокраїнознавство», «Навчання іноземної мови учнів з особливими освітніми потребами».

Наукові інтереси Дирди І.А. охоплюють питання проблеми міжкультурної комунікації та особливостей новітніх підходів у викладанні англійської мови, мовленнєвої толерантності та навчання іноземної мови осіб з ООП.

Дирда І.А. приділяє увагу роботі зі старостами академічних груп, індивідуальному спілкуванню зі студентами, сприянню активній участі студентів факультету у культурному житті університету.

Плідно займається науково-дослідною роботою: приймає участь у міжнародних та всеукраїнських науково-методичних конференціях. Автор низки публікацій у збірниках наукових праць.