Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

12Клименко Ірина Михайлівна у 1983 році з відзнакою закінчила філологічний факультет Дніпропетровського державного університету за спеціальністю «Англійська мова та література», кваліфікація – філолог, викладач, перекладач.

У 1993 році закінчила аспірантуру при Київському державному інституті іноземних мов (зараз Київський національний лінгвістичний університет).

У червні 1993 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.02.04 – германські мови.

У 2002 році присвоєне вчене звання доцента.

У Криворізькому державному педагогічному університеті працює з 1985 року, спочатку асистентом кафедри іноземних мов, потім старшим викладачем кафедри германської філології, з 2000  року – доцентом кафедри англійської мови та літератури з методикою викладання, а з 2003 року – доцентом кафедри англійської філології. Читає лекції з лексикології англійської мови, теоретичної граматики, з теорії та практики перекладу, з загального мовознавства, з соціолінгвістики для студентів ІІІ, ІУ курсів та магістрантів. На високому науково-методичному рівні проводить практичні та лабораторні заняття, керує курсовими та кваліфікаційними роботами студентів.

Клименко І.М. займається науково-дослідною роботою, бере участь в міжнародних, Всеукраїнських та університетських науково-практичних конференціях. Автор низки публікацій у збірниках наукових праць. Наукові інтереси: лексикологія англійської мови, порівняльне мовознавство.

Клименко І.М. також приділяє увагу організації навчально-виховного процесу на факультеті іноземних мов, індивідуальному спілкуванню зі студентами, сприянню активній їх участі в житті факультету та університету.