Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

12bШуміліна Ірина Павлівна у 2000 році закінчила факультет іноземних мов Криворізького державного педагогічного університету за спеціальністю « Англійська та німецька мови» та здобула кваліфікацію вчителя англійська та німецька мови і зарубіжної літератури.

У 2012 року закінчила аспірантуру при Криворізькому державному педагогічному університеті за спеціальністю «13.00.09 – теорія навчання».

На кафедрі англійської філології Криворізького державного педагогічного університету працює з 2013 року спочатку асистентом, потім з 2014 року - викладачем. На високому науково-методичному рівні проводить практичні та лабораторні роботи, контролює самостійну роботу студентів І-ІІІ курсів, здійснює кураторську діяльність.

Шуміліна І.П. викладає такі навчальні дисципліни: «Англійська мова (за професійним спрямуванням)», «Практичний курс англійської мови», «Практична граматика англійської мови» та «Практична фонетика англійської мови», «Аудіювання», «Аналітичне читання» тощо.

Наукові інтереси: англійська філологія, новітні підходи у методиці викладання іноземних мов.

Шуміліна І.П. багато уваги приділяє організації навчально-виховного процесу на факультеті, роботі зі студентською радою факультету, старостами академічних груп, індивідуальному спілкуванню зі студентами, сприянню активній участі студентів факультету у спортивному та культурному житті університета та міста.

Шуміліна І.П. плідно займається науково-дослідною роботою, бере активну участь в міжнародних та Всеукраїнських науково-методичних конференціях. Автор низки публікацій у збірниках наукових праць.