Кафедра англійської мови з методикою викладання
Факультет іноземних мов

Згідно Наказу № 304 від 26 червня 2023 року «Про встановлення термінів навчання 2023-2024 навчального року» студенти 4-го курсу ступеня вищої освіти “бакалавр” спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) групи ФК-20 у термін з 02 лютого по 15 березня 2024 року проходили виробничу практику. На практику було направлено 24 студента.

Виробнича практика проходила у таких закладах освіти: Криворізькій гімназії №69 Криворізької міської ради, Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, Криворізькій гімназії №130 Криворізької міської ради, Криворізькій гімназії №65 Криворізької міської ради, Криворізькій гімназії №108 Криворізької міської ради, Широківському ліцей №2 Широківської селищної ради, Троїцько-Сафонівський ліцеї Казанківської селищної ради Миколайвської області, Криворізькій гімназії №15 ім. Решетняка Криворізької міської ради та Asamiah International Scool Fmman, Jordan.

Груповими керівниками, методистами з фаху були призначені досвідчені викладачі кафедри фізичної культури КДПУ - Василенко Вадим Вікторович, Бережок Сергій Петрович, Макаренко Наталя Григорівна, Макарчук Богдан Юрійович, Терещенко Олексій Петрович, методистом з педагогіки - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Щербина Світлана Миколаївна, методистом з психлології - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри загальної та вікової психології Пінська Олена Леонідівна.

22 березня 2024 року відбулася звітна конференція з виробничої практики в онлайн-режимі на платформі Zoom. Про виконання завдань програми практики звітували здобувачі вищої освіти групи ФК-20 денної форми навчання, які навчаються за спеціальністю 014.11 Фізична культура.

У звітних доповідях, що супроводжувалися презентаціями, фото та відео матеріалами, здобувачі вищої освіти акцентували увагу на особливостях роботи закладів, що виступили базою практики. Також ділилися власним досвідом виконання функцій фахівців соціальної сфери, зазначали труднощі з якими доводилося зустрічатися. У звітних доповідях студенти акцентували увагу на особливостях роботи з внутрішньо переміщеними особами в їх громадах, проаналізували, які форми роботи є більш дієвими та затребуваними.

Здобувачам пропонувалося, спираючись на власний досвід проходження практики, висловити пропозиції щодо розширення завдань практики.

Інформацію підготував викладач кафедри ФКМВ Олексій Терещенко.