Анонси і оголошення
28 жовтня, 4 й 11 листопада 2020 року заплановано вебінари від компанії Clarivate, які
Шановні науковці КДПУ! У зв'язку з продовженням дії карантину на території України
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники! З 2 по 31 січня 2020 року в бібліотеці КДПУ

2 жовтня 2017 року в читальному залі бібліотеки (факультет дошкільної та технологічної освіти) головним бібліографом С. О. Кочергою було проведено День фахівця – вихователя дошкільного закладу.

Присутні: студенти групи ДВП-17 (22 особи), викладач кафедри дошкільної освіти Коновалова К. І.

02.10 день фахівця 1

У програмі заходу:

- відкритий тематичний перегляд: «Дитина в дошкільні роки» (нові видання

з проблем дошкільної педагогіки)

- майстер-класи:

• пошук літератури в традиційних каталогах і картотеках (АК, СК, СКС)
  • пошук літератури в електронному каталозі
  • складання списку використаних джерел до наукової роботи (бібліографічний опис книги; аналітичний опис статті з періодичних видань, збірників; опис електронних ресурсів)

- ознайомлення з сайтом, послугами і сервісами бібліотеки:

- бібліографічний огляд: «Українська наукова школа дошкільної лінгводидактики академіка А. М. Богуш» (7 джерел )

02.10 день фахівця 2