Анонси і оголошення
Компанія Clarivate запрошує всіх охочих на вебінари щодо роботи з EndNote і Web of Science, які
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники! З 4 по 31 січня 2022 року в бібліотеці
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

22 лютого 2019 року фахівці інформаційно-бібліографічного відділу (головний бібліограф С. Кочерга, завідувач сектора інформації О. Поліщук) підготовили й провели «День спеціаліста – вихователя закладу дошкільної освіти» для студентів групи ДВП-18 (20 осіб).

doshkilna osvita 1

Під час заходу було запропоновано до перегляду видання з проблем дошкільної освіти: монографії, підручники, збірники наукових праць, фахові періодичні видання. Надано консультації з методики пошуку літератури в електронному каталозі та традиційному довідково-бібліографічному апараті. Презентовано науково-допоміжні бібліографічні покажчики:

«Крок за кроком: дитина у дошкільні роки» Ч. 1. Психологічний аспект та «Крок за кроком: дитина у дошкільні роки» Ч. 2 Виховний аспект.

doshkilna osvita 2

Студенти ознайомилися з ресурсами й сервісами бібліотеки:

• поінформовано про бібліографічну продукцію: рекомендаційні списки літератури, рекомендаційні та науково-допоміжні бібліографічні покажчики;
  • запропоновано скористатися послугою замовлення віртуальної бібліографічної довідки.

doshkilna osvita 4

doshkilna osvita 5