Анонси і оголошення
Шановні науковці КДПУ! У зв'язку з продовженням дії карантину на території України
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники! З 2 по 31 січня 2020 року в бібліотеці КДПУ

zanyattya 1

6 вересня 2019 року завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Олена Дікунова, завідувачі секторів Олена Поліщук і Ганна Ростальна провели перше в цьому навчальному році заняття з інформаційної культури студентів.

Присутні: 27 осіб (студенти гр. ТУР-19, ст. викладач кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму Шиян Д. В.)

zanyattya 2

Під час заняття здійснено:

– консультування з методики пошуку літератури в електронному каталозі, традиційному довідково-бібліографічному апараті;

– ознайомлення із сайтом, інформаційними ресурсами, послугами й сервісами бібліотеки, зокрема з віртуальною бібліографічною довідкою, віртуальними тематичними виставками; краєзнавчою виставкою нових надходжень.