Анонси і оголошення
Шановні науковці КДПУ! У зв'язку з продовженням дії карантину на території України
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники! З 2 по 31 січня 2020 року в бібліотеці КДПУ

day010319 1

1 березня 2019 року фахівці інформаційно-бібліографічного відділу провели День інформації  (до щорічної звітної конференції викладачів університету).

day010319 1

До уваги науковців представлено нові надходження праць професорсько-викладацького колективу, серед яких монографії, підручники, навчально-методичні посібники, збірники наукових праць і матеріалів конференцій (46 джерел) та нові книги з філософії, педагогіки та освіти, літературознавства, історії України, краєзнавства, художні твори сучасних українських авторів, якими поповнився фонд бібліотеки КДПУ (40 джерел).

day010319 2

day010319 3