Анонси і оголошення
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

day010319 1

1 березня 2019 року фахівці інформаційно-бібліографічного відділу провели День інформації  (до щорічної звітної конференції викладачів університету).

day010319 1

До уваги науковців представлено нові надходження праць професорсько-викладацького колективу, серед яких монографії, підручники, навчально-методичні посібники, збірники наукових праць і матеріалів конференцій (46 джерел) та нові книги з філософії, педагогіки та освіти, літературознавства, історії України, краєзнавства, художні твори сучасних українських авторів, якими поповнився фонд бібліотеки КДПУ (40 джерел).

day010319 2

day010319 3