Анонси і оголошення
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

29 вересня 2017 року в бібліотеці Криворізького державного педагогічного університету відбулася VІ міська науково-практична конференція «Культурно-просвітницька робота сучасної бібліотеки: традиції та інновації».

Почесними гостями конференції стали криворізький краєзнавець Ігор Рукавіцин і журналістка «Експерт-КР» Ольга Гончар-Хвостова, які розповіли про життя й діяльність криворізького фотографа, геолога, гірничого інженера початку минулого століття Едуарда Фукса.

У фойє експонувалася виставка фотографій, датованих початком минулого століття, які  люб’язно надав І. А. Рукавіцин. виставка фукса Краєзнавець розповів про свою роботу над збереженням цих унікальних світлин і продемонстрував добірку слайдів про різні аспекти життєвого шляху та професійної діяльності Едуарда Фукса. Особистість Фукса яскраво виділяється на історичному тлі Криворіжжя початку ХХ століття. Цей непересічний культурний та громадський діяч дбайливо зберіг документальні свідчення про нещодавнє минуле нашого краю.

Журналістка «Експерт-КР» Ольга Гончар-Хвостова продемонструвала добірку власних сюжетів, присвячених нашому видатному земляку. Документальні нариси, створені журналісткою, викликали жвавий інтерес учасників конференції; вони спонукають більше дізнатися про діяльність Едуарда Фукса – інженера, геолога, фотографа й дбайливого хранителя історії Криворіжжя.